Gå til hovedindhold

Osram Ultra Vitalux 300W 230V E27 Wärmebehandlung

OsramEAN: 4008321543929
Pris fra 546,77 krtil 655 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 108,23 kr (17% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 505 kr 29. maj

Sammenlign priser på Osram Ultra Vitalux 300W 230V E27 Wärmebehandlung og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 546.77 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Ultra Vitalux 300W 230V E27
546,77 kr
Til butik
Ultra Vitalux 300W 230V E27 billede

Produktinformation

ULTRA VITALUX 300W 230V E27. UV lyskilde til specielle anvendelsområder som Terrarier og Kunstig materialeforældelse Søgetermer: 5652001148 - - 5652001148 - 4008321543929

Produktspecifikationer

Mærke: Osram
Kategori: Plumbing
EAN: 4008321543929
Varenr.: 8015064596802
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Ultra vitalux 300w 230v e27
560 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
300W Ultra Vitalux varmelampe 230V E27
573,3 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
300W Ultra Vitalux varmelampe 230V E27
573,3 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Osram Ultra Vitalux 300W 230V E27 Wärmebehandlung
655 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Osram Ultra Vitalux 300W 230V E27 Wärmebehandlung koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Osram Ultra Vitalux 300W 230V E27 Wärmebehandlung koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Billigelogvvs.dk546,77 kr546,77 krKøb
2MaintainIt560 kr560 krKøb
3EL-GROSSISTEN573,3 kr573,3 krKøb
4EL-NETSALG573,3 kr573,3 krKøb
5CompuMail DK655 kr655 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Osram Ultra Vitalux 300W 230V E27 Wärmebehandlung

PriceData har fulgt prisen på Osram Ultra Vitalux 300W 230V E27 Wärmebehandlung i 164 dage. Laveste pris i perioden er 505 kr (registreret d. 14. maj 2026), højeste er 573,3 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 550 kr.

Den nuværende pris på 546,77 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 35 prisændringer for Osram Ultra Vitalux 300W 230V E27 Wärmebehandlung. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 35 prisændringer for Osram Ultra Vitalux 300W 230V E27 Wärmebehandlung de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026546,77 kr13,23 kr (2%)
31. maj 2026560 kr55 kr (11%)
29. maj 2026505 kr41,77 kr (8%)
24. maj 2026546,77 kr41,77 kr (8%)
23. maj 2026505 kr55 kr (10%)
15. maj 2026560 kr55 kr (11%)
14. maj 2026505 kr55 kr (10%)
13. maj 2026560 kr19,66 kr (4%)
10. maj 2026540,34 kr19,66 kr (4%)
2. maj 2026560 kr13,3 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret