Gå til hovedindhold

OSRAM TYREinflate 450 digital kompressor 12 V - auto-stop, op til 5,5 bar

OsramRedskaberEAN: 4052899620216
Pris fra 300 krtil 469 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 169 kr (36% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 253,53 kr 1. maj

Sammenlign priser på OSRAM TYREinflate 450 digital kompressor 12 V - auto-stop, op til 5,5 bar og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 300 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Osram TYREinflate 450 - 12V DIGITAL
300 kr
Til butik
Osram TYREinflate 450 - 12V DIGITAL billede

Produktspecifikationer

Mærke: Osram
Kategori: Garage Udstyr
Farve: 2
Artikel nr.: OTI450
EAN: 4052899620216
Varenr.: 6773555
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Osram TYREinflate 450 black/orange
300 kr
Til butik
Gå til Cykelpartner.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Osram - Luftkompressor 12V - Digital
308 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
OSRAM TYRE INFLATE 450
388 kr
Til butik
Gå til Dækbutikken - Dæk og Fælge
TrustScore 4.5 ud af 54,4
OSRAM LUFTKOMPRESSIR 12V DIGITAL
419,95 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Osram TYREinflate 450, black/orange
445 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
OSRAM TYREinflate 450 digital kompressor 12 V - auto-stop, op til 5,5 bar
449 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
OSRAM TYREinflate 450 digital kompressor 12 V - auto-stop, op til 5,5 bar
469 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad OSRAM TYREinflate 450 digital kompressor 12 V - auto-stop, op til 5,5 bar koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad OSRAM TYREinflate 450 digital kompressor 12 V - auto-stop, op til 5,5 bar koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK300 kr339 krKøb
2Proshop DK300 kr339 krKøb
3Cykelpartner.dk308 kr308 krKøb
4CompuMail DK388 kr388 krKøb
5Dækbutikken - Dæk og Fælge419,95 kr419,95 krKøb
6Teknikproffset DK445 kr504 krKøb
7Boligcenter DK449 kr449 krKøb
8Vivas DK469 kr548 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for OSRAM TYREinflate 450 digital kompressor 12 V - auto-stop, op til 5,5 bar

PriceData har fulgt prisen på OSRAM TYREinflate 450 digital kompressor 12 V - auto-stop, op til 5,5 bar i 181 dage. Laveste pris i perioden er 253,53 kr (registreret d. 1. maj 2026), højeste er 300 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 296 kr.

Den nuværende pris på 300 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for OSRAM TYREinflate 450 digital kompressor 12 V - auto-stop, op til 5,5 bar. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for OSRAM TYREinflate 450 digital kompressor 12 V - auto-stop, op til 5,5 bar de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026300 kr1 kr (0%)
27. maj 2026299 kr1 kr (0%)
22. maj 2026300 kr1 kr (0%)
19. maj 2026299 kr45,47 kr (18%)
1. maj 2026253,53 kr45,47 kr (15%)
30. apr. 2026299 kr1 kr (0%)
15. apr. 2026300 kr1 kr (0%)
2. apr. 2026299 kr1 kr (0%)
13. mar. 2026300 kr1 kr (0%)
3. mar. 2026299 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret