Gå til hovedindhold

Ledvance OSRAM PIN - LED-lyspære - form: T20 - klar finish - G9 - 3.8 W (tilsvarende 40 W) - klasse E - varmt hvidt lys - 2700 K

LedvanceElpærerEAN: 4058075432390
Pris fra 41 krtil 159 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 118 kr (74% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 35 kr 16. mar.

Sammenlign priser på OSRAM PIN - LED-lyspære - form: T20 - klar finish - G9 - 3.8 W (tilsvarende 40 W) - klasse E - varmt hvidt lys - 2700 K og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 41 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Osram LED pære Pin 3,8W/827 (40W) klar G9
41 kr
Til butik
Osram LED pære Pin 3,8W/827 (40W) klar G9 billede

Produktinformation

LED-lyspære, form: T20, klar finish, G9, 3.8 W (tilsvarende 40 W), klasse E, varmt hvidt lys, 2700 K

Produktspecifikationer

Mærke: Osram
Kategori: Lyskilder
Artikel nr.: 4058075432390
EAN: 4058075432390
Varenr.: 2902936
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
OSRAM PIN - LED-lyspære - form: T20 - klar finish - G9 - 3.8 W (tilsvarende 40 W) - klasse E - varmt hvidt lys - 2700 K
47,66 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Led Pin 4,2W/827 (40W) Klar G9
52 kr
Til butik
Led Pin 4,2W/827 (40W) Klar G9 billede

Produktinformation

Special PIN pærerne erstatter fra 10-40W med en længere levetid. Pærerne kommer i klassisk eller fuld glas udgaver med en G4, GY6.35 og G9 sokkel, og de kommer i ikke-dæmpbar, dæmpbar eller 3-step-DIM versioner, som er ideel til dekorative og frit brænden...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Ledvance
Kategori: Flood & Spot Lights
EAN: 4058075432390
Varenr.: 8810736419153
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Led pin 4,2w/827 (40w) klar g9
53,75 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
OSRAM PIN LED-lyspære 3.8W E 470lumen 2700K Varmt hvidt lys
113 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
OSRAM PIN LED-lyspære 3.8W E 470lumen 2700K Varmt hvidt lys
159 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad OSRAM PIN - LED-lyspære - form: T20 - klar finish - G9 - 3.8 W (tilsvarende 40 W) - klasse E - varmt hvidt lys - 2700 K koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad OSRAM PIN - LED-lyspære - form: T20 - klar finish - G9 - 3.8 W (tilsvarende 40 W) - klasse E - varmt hvidt lys - 2700 K koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK41 kr80 krKøb
2CS MEGASTORE DK47,66 kr86,66 krKøb
3Billigelogvvs.dk52 kr52 krKøb
4MaintainIt53,75 kr53,75 krKøb
5CompuMail DK113 kr113 krKøb
6Ultrashop159 kr159 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for OSRAM PIN - LED-lyspære - form: T20 - klar finish - G9 - 3.8 W (tilsvarende 40 W) - klasse E - varmt hvidt lys - 2700 K

PriceData har fulgt prisen på OSRAM PIN - LED-lyspære - form: T20 - klar finish - G9 - 3.8 W (tilsvarende 40 W) - klasse E - varmt hvidt lys - 2700 K i 179 dage. Laveste pris i perioden er 32 kr (registreret d. 17. februar 2026), højeste er 41 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 38 kr.

Den nuværende pris på 41 kr er 8% over normalprisen. Der er registreret 7 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for OSRAM PIN - LED-lyspære - form: T20 - klar finish - G9 - 3.8 W (tilsvarende 40 W) - klasse E - varmt hvidt lys - 2700 K. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for OSRAM PIN - LED-lyspære - form: T20 - klar finish - G9 - 3.8 W (tilsvarende 40 W) - klasse E - varmt hvidt lys - 2700 K de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. apr. 202641 kr6 kr (17%)
16. mar. 202635 kr2 kr (5%)
9. mar. 202637 kr1 kr (3%)
2. mar. 202638 kr1 kr (3%)
21. feb. 202639 kr7 kr (22%)
17. feb. 202632 kr8 kr (20%)
24. dec. 202540 kr1 kr (3%)
20. dec. 202539 kr1 kr (3%)
18. dec. 202540 kr1 kr (3%)
15. dec. 202539 kr1 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret