Gå til hovedindhold

Ledvance Osram Orbis ULTRA SLIM Backlight 3-step Click-DIM 22W/830 400mm hvid

LedvanceLamperEAN: 4099854450822
Pris fra 337 krtil 498 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 161 kr (32% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 303 kr 3. maj

Sammenlign priser på Osram Orbis ULTRA SLIM Backlight 3-step Click-DIM 22W/830 400mm hvid og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 337 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Osram Orbis ULTRA SLIM Backlight 3-step Click-DIM 22W/830 400mm hvid
337 kr
Til butik
Osram Orbis ULTRA SLIM Backlight 3-step Click-DIM 22W/830 400mm hvid billede

Produktinformation

LEDVANCE Orbis Ultra Slim Backlight Click-Dim Intelligent loftslys Wi-Fi

Produktspecifikationer

Mærke: Osram
Kategori: Lamper
Artikel nr.: 4099854450822
EAN: 4099854450822
Varenr.: 3130131
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
OSRAM Orbis Ultra Slim Click Dim 400mm 22W White
340 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Ledvance Orbis Ultra Slim BL ClickDim 400 - hvid loftplafond
439 kr
Til butik
Ledvance Orbis Ultra Slim BL ClickDim 400 - hvid loftplafond billede

Produktinformation

Elegant loftplafond til diskret belysningLedvance Orbis Ultra Slim er en flad, rund loftplafond i hvid, der passer ind i de fleste rum og indretninger. Det slanke design giver et stilrent udtryk i entré, soveværelse eller gang, hvor du ønsker jævn og behagelig belysning uden at fylde på loftet.Fleksibel lysstyring med ClickDimMed ClickDim kan lysniveauet nemt tilpasses efter behov via gentagne tænd/sluk-klik på din almindelige vægkontakt. Det gør lampen praktisk i hverdagen - fra funktionelt arbejdslys til mere dæmpet hyggebelysning.Produkttype: LoftplafondForm: RundFarve: HvidFunktion: ClickDim lysdæmpning via vægkontaktDesign: Ultra slankt...

Produktspecifikationer

Mærke: Ledvance
Kategori: Loftplafonder
Vægt: 2.13g
EAN: 4099854450822
Varenr.: 2159910
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Ledvance Orbis Ultra Slim BL ClickDim 400 - hvid loftplafond
459 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Osram Lampe Orbis Ultra Slim Click Dim 400mm 22W White
-17%498 kr
Før 599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Osram Orbis ULTRA SLIM Backlight 3-step Click-DIM 22W/830 400mm hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Osram Orbis ULTRA SLIM Backlight 3-step Click-DIM 22W/830 400mm hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK337 kr376 krKøb
2CompuMail DK340 kr340 krKøb
3Boligcenter DK439 kr439 krKøb
4Vivas DK459 kr538 krKøb
5Teknikproffset DK498 kr557 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Osram Orbis ULTRA SLIM Backlight 3-step Click-DIM 22W/830 400mm hvid

PriceData har fulgt prisen på Osram Orbis ULTRA SLIM Backlight 3-step Click-DIM 22W/830 400mm hvid i 179 dage. Laveste pris i perioden er 303 kr (registreret d. 3. maj 2026), højeste er 387 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 351 kr.

Den nuværende pris på 337 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 9% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Osram Orbis ULTRA SLIM Backlight 3-step Click-DIM 22W/830 400mm hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Osram Orbis ULTRA SLIM Backlight 3-step Click-DIM 22W/830 400mm hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026337 kr34 kr (11%)
3. maj 2026303 kr7 kr (2%)
2. maj 2026310 kr27 kr (8%)
25. apr. 2026337 kr50 kr (13%)
11. apr. 2026387 kr5 kr (1%)
9. apr. 2026382 kr1 kr (0%)
8. apr. 2026381 kr48 kr (14%)
27. mar. 2026333 kr48 kr (13%)
20. mar. 2026381 kr48 kr (14%)
18. mar. 2026333 kr48 kr (13%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret