Gå til hovedindhold

Osram Night Breaker Laser H7 pære +130% mere lys (2 stk) pakke

OsramOsram Night Breaker Laser +130%EAN: 4052899436596
Pris fra 125 krtil 129 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 4 kr (3% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 99 kr 29. apr.

Sammenlign priser på Osram Night Breaker Laser H7 pære +130% mere lys (2 stk) pakke og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 125 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til KN-Auto.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
Osram Night Breaker Laser H7 pære +130% mere lys (2 stk) pakke
125 kr
Til butik
Osram Night Breaker Laser H7 pære +130% mere lys (2 stk) pakke billede

Produktspecifikationer

Mærke: Osram
Kategori: Osram Night Breaker Laser +130%
EAN: 4052899436596
Varenr.: 713316
Gå til Viskerbladet.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
Osram NightBreaker Laser H7 pære +130% mere lys (2 stk)
129 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Osram Night Breaker Laser H7 pære +130% mere lys (2 stk) pakke koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Osram Night Breaker Laser H7 pære +130% mere lys (2 stk) pakke koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1KN-Auto.dk125 kr125 krKøb
2Viskerbladet.dk129 kr129 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Osram Night Breaker Laser H7 pære +130% mere lys (2 stk) pakke

PriceData har fulgt prisen på Osram Night Breaker Laser H7 pære +130% mere lys (2 stk) pakke i 83 dage. Laveste pris i perioden er 99 kr (registreret d. 29. april 2026), højeste er 129 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 122 kr.

Den nuværende pris på 125 kr er 2% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 6 prisændringer for Osram Night Breaker Laser H7 pære +130% mere lys (2 stk) pakke. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 6 prisændringer for Osram Night Breaker Laser H7 pære +130% mere lys (2 stk) pakke de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
10. maj 2026125 kr26 kr (26%)
29. apr. 202699 kr26 kr (21%)
28. apr. 2026125 kr4 kr (3%)
27. apr. 2026129 kr4 kr (3%)
13. mar. 2026125 kr4 kr (3%)
12. mar. 2026129 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret