Gå til hovedindhold

LEDVANCE Osram NAV-T 50 W SUPER 4Y, 50 W, 2000 K, 28000 t, E27, 750 mA, 9,8 mg

LEDVANCEPærerEAN: 4052899415379
Pris fra 190 krtil 198 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 8 kr (4% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Osram NAV-T 50 W SUPER 4Y, 50 W, 2000 K, 28000 t, E27, 750 mA, 9,8 mg og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 190 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Osram NAV-T 50 W SUPER 4Y, 50 W, 2000 K, 28000 t, E27, 750 mA, 9,8 mg
190 kr
Til butik
Osram NAV-T 50 W SUPER 4Y, 50 W, 2000 K, 28000 t, E27, 750 mA, 9,8 mg billede

Produktspecifikationer

Mærke: LEDVANCE
Kategori: Pærer
Farve: 12
Artikel nr.: NAV-T 50W SUPER
EAN: 4052899415379
Varenr.: 9417624
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Osram NAV-T 50 W SUPER 4Y metalhalogenlampe 2000 K
198 kr
Til butik
Osram NAV-T 50 W SUPER 4Y metalhalogenlampe 2000 K billede

Produktinformation

Osram NAV-T 50 W SUPER 4Y. Pæreeffekt: 50 W, Farvetemperatur: 2000 K, Pære levetid: 28000 t. Pærestrøm: 750 mA. Diameter: 3,6 cm, Længde: 156 mm, Vægt: 72 g. Indhold af kviksølv: 9,8 mg, Energieffektivitetsklasse (gammel): A, Antal lamper: 1 Lampe( r). Energiforbrug (1000 timer): 58 kWh...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: OSRAM
Artikel nr.: 4052899415379
EAN: 4052899415379
Varenr.: 1004273613

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Osram NAV-T 50 W SUPER 4Y, 50 W, 2000 K, 28000 t, E27, 750 mA, 9,8 mg koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Osram NAV-T 50 W SUPER 4Y, 50 W, 2000 K, 28000 t, E27, 750 mA, 9,8 mg koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK190 kr229 krKøb
2CompuMail DK198 kr198 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Osram NAV-T 50 W SUPER 4Y, 50 W, 2000 K, 28000 t, E27, 750 mA, 9,8 mg

PriceData har fulgt prisen på Osram NAV-T 50 W SUPER 4Y, 50 W, 2000 K, 28000 t, E27, 750 mA, 9,8 mg i 46 dage. Laveste pris i perioden er 190 kr (registreret d. 19. april 2026), højeste er 212 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 199 kr.

Den nuværende pris på 190 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 9% den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 6 prisændringer for Osram NAV-T 50 W SUPER 4Y, 50 W, 2000 K, 28000 t, E27, 750 mA, 9,8 mg. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 6 prisændringer for Osram NAV-T 50 W SUPER 4Y, 50 W, 2000 K, 28000 t, E27, 750 mA, 9,8 mg de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026190 kr8 kr (4%)
22. maj 2026198 kr14 kr (7%)
17. maj 2026212 kr4 kr (2%)
16. maj 2026208 kr18 kr (9%)
19. apr. 2026190 kr3 kr (2%)
18. apr. 2026193 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret