Gå til hovedindhold

Ledvance OSRAM LED TUBE T8 EM VALUE 600 mm 6.6W 840 Kosteneffiziente LED-Röhren für elektro

LedvanceEAN: 4099854434747
Pris fra 26 krtil 133 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 107 kr (80% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 23 kr 31. maj

Sammenlign priser på OSRAM LED TUBE T8 EM VALUE 600 mm 6.6W 840 Kosteneffiziente LED-Röhren für elektro og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 26 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Ledvance Value T8 lysstofrør, 60 cm, 6,6W, 4000K
26 kr
Til butik
Ledvance Value T8 lysstofrør, 60 cm, 6,6W, 4000K billede

Produktinformation

LED lysstofrør T8 60 cm effektivt lys og lavt forbrug Her får du et LED lysstofrør på 60 cm, som giver dig et klart, neutralt hvidt lys og er let at sætte op, uanset om du skal bruge det i garagen, værkstedet eller lageret. Lysstofrøret bruger kun 6,6 wa...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Ledvance
Kategori: Pærer
Farve: cool white
Størrelse: 60 cm x 2.67 cm
EAN: 4099854434747
Varenr.: 5657063233
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Ledvance Value T8 lysstofrør, 60 cm, 6,6W, 4000K
29 kr
Til butik
Ledvance Value T8 lysstofrør, 60 cm, 6,6W, 4000K billede

Produktinformation

Kraftfuldt LED lysstofrør med neutral hvidt lys til både hjem og erhverv Giv dine rum et klart og behageligt lys med dette LED lysstofrør fra Ledvance Value T8-serien. Lysstofrøret på 604 mm (svarer til 60 cm standardmål) leverer 800 lumen med en neutral...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Ledvance
Kategori: Lyskilder
Farve: cool white
Størrelse: 60 cm x 2.67 cm
EAN: 4099854434747
Varenr.: 5657063233
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ledvance Value T8 lysstofrør, 60 cm, 6,6W, 4000K
30 kr
Til butik
Ledvance Value T8 lysstofrør, 60 cm, 6,6W, 4000K billede

Produktinformation

LED lysstofrør T8 Value 60 cm neutral hvidt lys og lavt forbrug Her får du et LED lysstofrør på 60 cm, der leverer masser af lys til værksted, garage, lager eller kælder. Lysstofrøret bruger kun 6,6 watt, men giver hele 800 lumen med en neutral hvid farv...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Ledvance
Kategori: Pærer
Farve: cool white
Størrelse: 60 cm x 2.67 cm
EAN: 4099854434747
Varenr.: 5657063233
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Led-rør t8 val 600 6,6w 840
31,25 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Ledvance LED rr T8 Value 600mm 800lm 6,6W/840 230V+EM
34 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Ledvance Value T8 lysstofrør, 60 cm, 6,6W, 4000K
35 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
OSRAM LED TUBE T8 EM VALUE 600 mm 6.6W 840 Kosteneffiziente LED-Röhren für elektro
133 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad OSRAM LED TUBE T8 EM VALUE 600 mm 6.6W 840 Kosteneffiziente LED-Röhren für elektro koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad OSRAM LED TUBE T8 EM VALUE 600 mm 6.6W 840 Kosteneffiziente LED-Röhren für elektro koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl26 kr26 krKøb
2BilligVVS DK29 kr29 krKøb
3LavprisVVS30 kr30 krKøb
4MaintainIt31,25 kr31,25 krKøb
5WATTOO.DK34 kr34 krKøb
6Greenline35 kr35 krKøb
7CompuMail DK133 kr133 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for OSRAM LED TUBE T8 EM VALUE 600 mm 6.6W 840 Kosteneffiziente LED-Röhren für elektro

PriceData har fulgt prisen på OSRAM LED TUBE T8 EM VALUE 600 mm 6.6W 840 Kosteneffiziente LED-Röhren für elektro i 180 dage. Laveste pris i perioden er 23 kr (registreret d. 3. maj 2026), højeste er 36,5 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 30 kr.

Den nuværende pris på 26 kr er 13% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 10% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for OSRAM LED TUBE T8 EM VALUE 600 mm 6.6W 840 Kosteneffiziente LED-Röhren für elektro. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for OSRAM LED TUBE T8 EM VALUE 600 mm 6.6W 840 Kosteneffiziente LED-Röhren für elektro de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 202626 kr3 kr (13%)
31. maj 202623 kr6 kr (21%)
30. maj 202629 kr6 kr (26%)
12. maj 202623 kr6 kr (21%)
11. maj 202629 kr6 kr (26%)
3. maj 202623 kr3 kr (12%)
24. apr. 202626 kr3 kr (10%)
23. apr. 202629 kr3 kr (12%)
11. apr. 202626 kr3 kr (10%)
20. mar. 202629 kr2,25 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret