Gå til hovedindhold

OSRAM LED SUPERSTAR CLASSIC A - LED-lyspære - form: A60 - E27 - 14 W (tilsvarende 100 W) - klasse F - varmt hvidt lys - 2700 K

OsramElpærerEAN: 4058075433823
Pris fra 24 krtil 108 kr
11 forhandlere

Prisforskel: 84 kr (78% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på OSRAM LED SUPERSTAR CLASSIC A - LED-lyspære - form: A60 - E27 - 14 W (tilsvarende 100 W) - klasse F - varmt hvidt lys - 2700 K og køb billigst

11 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 24 kr. 11 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Osram Superstar E27 standardpære, 2700K, 14W
24 kr
Til butik
Osram Superstar E27 standardpære, 2700K, 14W billede

Produktinformation

Dæmpbar LED pære med 14W Pæren fra Superstar Classic A serien af Osram er en pære med E27 fatning der har et lav energiforbrug og en høj farvesammenhæng. LED pæren har et forbrug på 14W, en farvegengivelse der ligger på 80 og en levetid på 25.000 timer, h...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Osram
Kategori: LED pærer
Farve: frosted
Størrelse: 60 mm diameter x 118 mm length
EAN: 4058075433823
Varenr.: 5657041695
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Osram Superstar E27 standardpære, 2700K, 14W
-7%25 kr
Før 27 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Osram Superstar E27 standardpære, 2700K, 14W billede

Produktinformation

Dæmpbar LED pære med 14W Pæren fra Superstar Classic A serien af Osram er en pære med E27 fatning der har et lav energiforbrug og en høj farvesammenhæng. LED pæren har et forbrug på 14W, en farvegengivelse der ligger på 90 og en levetid på 25.000 timer,...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Osram
Kategori: Pærer
Farve: frosted
Størrelse: 60 mm diameter x 118 mm length
EAN: 4058075433823
Varenr.: 5657041695
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Osram Superstar E27 standardpære, 2700K, 14W
-9%30 kr
Før 33 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Osram Superstar E27 standardpære, 2700K, 14W billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Osram
Kategori: Lyskilder
Farve: frosted
Størrelse: 60 mm diameter x 118 mm length
EAN: 4058075433823
Varenr.: 5657041695
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Osram Superstar E27 standardpære, 2700K, 14W
33 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Osram LED pære Superstar Classic A60 14W/827 (100W) Mat E27
33 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
OSRAM LED SUPERSTAR CLASSIC A - LED-lyspære - form: A60 - E27 - 14 W (tilsvarende 100 W) - klasse F - varmt hvidt lys - 2700 K
37,89 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Osram Superstar E27 standardpære, 2700K, 14W
39 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Led Standard 14W/827 (100W) Mat Dæmpbar
40,9 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Led standard 14w/827 (100w) mat dæmpbar
41,25 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
LED standard 13W/827 (100W) mat E27 dmpbar
42,5 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
OSRAM LED SUPERSTAR CLASSIC A LED-lyspære 13W F 1521lumen 2700K Varmt hvidt lys
108 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad OSRAM LED SUPERSTAR CLASSIC A - LED-lyspære - form: A60 - E27 - 14 W (tilsvarende 100 W) - klasse F - varmt hvidt lys - 2700 K koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad OSRAM LED SUPERSTAR CLASSIC A - LED-lyspære - form: A60 - E27 - 14 W (tilsvarende 100 W) - klasse F - varmt hvidt lys - 2700 K koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LampeGuru.dk24 kr24 krKøb
2LavprisEl25 kr25 krKøb
3BilligVVS DK30 kr30 krKøb
4Greenline33 kr33 krKøb
5Proshop DK33 kr72 krKøb
6CS MEGASTORE DK37,89 kr76,89 krKøb
7LavprisVVS39 kr39 krKøb
8Billigelogvvs.dk40,9 kr40,9 krKøb
9MaintainIt41,25 kr41,25 krKøb
10WATTOO.DK42,5 kr42,5 krKøb
11CompuMail DK108 kr108 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for OSRAM LED SUPERSTAR CLASSIC A - LED-lyspære - form: A60 - E27 - 14 W (tilsvarende 100 W) - klasse F - varmt hvidt lys - 2700 K

PriceData har fulgt prisen på OSRAM LED SUPERSTAR CLASSIC A - LED-lyspære - form: A60 - E27 - 14 W (tilsvarende 100 W) - klasse F - varmt hvidt lys - 2700 K i 182 dage. Laveste pris i perioden er 24 kr (registreret d. 3. juni 2026), højeste er 31 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 29 kr.

Den nuværende pris på 24 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 14% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for OSRAM LED SUPERSTAR CLASSIC A - LED-lyspære - form: A60 - E27 - 14 W (tilsvarende 100 W) - klasse F - varmt hvidt lys - 2700 K. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for OSRAM LED SUPERSTAR CLASSIC A - LED-lyspære - form: A60 - E27 - 14 W (tilsvarende 100 W) - klasse F - varmt hvidt lys - 2700 K de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 202624 kr3 kr (11%)
24. maj 202627 kr1 kr (4%)
23. maj 202628 kr1 kr (4%)
15. maj 202627 kr1 kr (4%)
13. maj 202626 kr1 kr (4%)
12. maj 202627 kr1 kr (4%)
11. maj 202628 kr1 kr (4%)
8. maj 202627 kr1 kr (4%)
7. maj 202628 kr1 kr (3%)
23. feb. 202629 kr1 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret