Gå til hovedindhold

OSRAM LED STAR DECO standard 2,5W/orange (15W) E27 (160 lm)

OsramElpærerEAN: 4058075433960
Pris fra 25 krtil 39 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 14 kr (36% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 16 kr 27. mar.

Sammenlign priser på OSRAM LED STAR DECO standard 2,5W/orange (15W) E27 (160 lm) og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 25 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Ledvance Decór E27 standardpære, 1500K, 2,5W
25 kr
Til butik
Ledvance Decór E27 standardpære, 1500K, 2,5W billede

Produktinformation

"Farvede pærer til lyskæde Der skal farver på tilværelsen - og enhver fest! Derfor har vi disse fine LED pærer med farvet lys, eller faktisk farvet glas og en dekorativ ""glødetråd"" indeni, så den er super flot når du tænder pære

Produktspecifikationer

Mærke: Osram
Kategori: LED pærer
Farve: orange
Størrelse: 105 x 60 mm
EAN: 4058075433960
Varenr.: 5657039924
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Osram STAR, 2,5 W, 17 W, E27, 160 lm, 15000 t, Orange
25 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Ledvance Decór E27 standardpære, 2,5W, orange
26 kr
Til butik
Ledvance Decór E27 standardpære, 2,5W, orange billede

Produktinformation

Farvede pærer til lyskæde Der skal farver på tilværelsen - og enhver fest! Derfor har vi disse fine LED pærer med farvet lys, eller faktisk farvet glas og en dekorativ "glødetråd" indeni, så den er super flot når du tænder pæren. Perfekt til din

Produktspecifikationer

Mærke: Osram
Kategori: Lyskilder
Farve: orange
Størrelse: 105 x 60 mm
EAN: 4058075433960
Varenr.: 5657039924
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ledvance Decór E27 standardpære, 2,5W, orange
27 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Ledvance Decór E27 standardpære, 1500K, 2,5W
29 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
OSRAM LED STAR DECO standard 2,5W/orange (15W) E27 (160 lm)
32,08 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Osram LED pære LED STAR Décor Classic A E27
39 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad OSRAM LED STAR DECO standard 2,5W/orange (15W) E27 (160 lm) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad OSRAM LED STAR DECO standard 2,5W/orange (15W) E27 (160 lm) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LampeGuru.dk25 kr25 krKøb
2CS MEGASTORE DK25 kr64 krKøb
3BilligVVS DK26 kr26 krKøb
4LavprisVVS27 kr27 krKøb
5Greenline29 kr29 krKøb
6EL-GROSSISTEN32,08 kr32,08 krKøb
7Proshop DK39 kr78 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for OSRAM LED STAR DECO standard 2,5W/orange (15W) E27 (160 lm)

PriceData har fulgt prisen på OSRAM LED STAR DECO standard 2,5W/orange (15W) E27 (160 lm) i 181 dage. Laveste pris i perioden er 15 kr (registreret d. 12. februar 2026), højeste er 25 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 20 kr.

Den nuværende pris på 25 kr er 25% over normalprisen. Der er registreret 4 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 11 prisændringer for OSRAM LED STAR DECO standard 2,5W/orange (15W) E27 (160 lm). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 11 prisændringer for OSRAM LED STAR DECO standard 2,5W/orange (15W) E27 (160 lm) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
7. apr. 202625 kr7 kr (39%)
3. apr. 202618 kr2 kr (13%)
27. mar. 202616 kr1 kr (7%)
12. feb. 202615 kr5 kr (25%)
7. feb. 202620 kr3 kr (13%)
6. feb. 202623 kr3 kr (15%)
1. feb. 202620 kr3 kr (13%)
31. jan. 202623 kr3 kr (15%)
24. jan. 202620 kr3 kr (13%)
23. jan. 202623 kr3 kr (15%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret