Gå til hovedindhold

OSRAM LED SLIM LINE - LED-lyspære - form: majs - klar finish - R7s - 7 W (tilsvarende 60 W) - klasse E - varmt hvidt lys - 2700 K

OsramLED-pærerEAN: 4058075432710
Pris fra 58 krtil 150 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 92 kr (61% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på OSRAM LED SLIM LINE - LED-lyspære - form: majs - klar finish - R7s - 7 W (tilsvarende 60 W) - klasse E - varmt hvidt lys - 2700 K og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 58 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Osram Slim Line R7S rørpære, 2700K, 6W
58 kr
Til butik
Osram Slim Line R7S rørpære, 2700K, 6W billede

Produktinformation

Osram Slim Line rørpære med R7s fatning og et forbrug på 6W er et godt valg til lamper, hvor der ikke er plads til en stor lyskilde. Rørpæren har en bred lysspredning på 300 grader og vil derfor lyse godt ud i rummet. Ved at vælge en LED lyskilde opnår du...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Osram
Kategori: Pærer
Farve: clear
Størrelse: 78 mm
EAN: 4058075432710
Varenr.: 5657039872
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Osram Slim Line R7S rørpære, 2700K, 6W
64 kr
Til butik
Osram Slim Line R7S rørpære, 2700K, 6W billede

Produktinformation

LED rørpære med en længde på 78 mm Osram Slim Line rørpære med R7s fatning og et forbrug på 6W er et godt valg til lamper, hvor der ikke er plads til en stor lyskilde. Rørpæren har en bred lysspredning på 300 grader og vil derfor lyse godt ud i rummet. Ve...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Osram
Kategori: LED pærer
Farve: clear
Størrelse: 78 mm
EAN: 4058075432710
Varenr.: 5657039872
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Osram Slim Line R7S rørpære, 2700K, 6W
-9%68 kr
Før 75 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Osram Slim Line R7S rørpære, 2700K, 6W billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Osram
Kategori: Lyskilder
Farve: clear
Størrelse: 78 mm
EAN: 4058075432710
Varenr.: 5657039872
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Osram Slim Line R7S rørpære, 2700K, 6W
68 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Osram Slim Line R7S rørpære, 2700K, 6W
72 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
OSRAM LED SLIM LINE - LED-lyspære - form: majs - klar finish - R7s - 7 W (tilsvarende 60 W) - klasse E - varmt hvidt lys - 2700 K
74,6 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
LED Slim Line 6W 827, 806 lumen, R7s, klar, 78 mm
77 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
Osram LED slim line 6W (60W) 2700K R7s klar 78 mm
102,63 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Osram SLIM LINE LED pære E 806lumen 2700K Varm hvid
150 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad OSRAM LED SLIM LINE - LED-lyspære - form: majs - klar finish - R7s - 7 W (tilsvarende 60 W) - klasse E - varmt hvidt lys - 2700 K koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad OSRAM LED SLIM LINE - LED-lyspære - form: majs - klar finish - R7s - 7 W (tilsvarende 60 W) - klasse E - varmt hvidt lys - 2700 K koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl58 kr58 krKøb
2LampeGuru.dk64 kr64 krKøb
3BilligVVS DK68 kr68 krKøb
4LavprisVVS68 kr68 krKøb
5Greenline72 kr72 krKøb
6CS MEGASTORE DK74,6 kr113,6 krKøb
7WATTOO.DK77 kr77 krKøb
8EL-NETSALG102,63 kr102,63 krKøb
9CompuMail DK150 kr150 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for OSRAM LED SLIM LINE - LED-lyspære - form: majs - klar finish - R7s - 7 W (tilsvarende 60 W) - klasse E - varmt hvidt lys - 2700 K

PriceData har fulgt prisen på OSRAM LED SLIM LINE - LED-lyspære - form: majs - klar finish - R7s - 7 W (tilsvarende 60 W) - klasse E - varmt hvidt lys - 2700 K i 182 dage. Laveste pris i perioden er 58 kr (registreret d. 3. juni 2026), højeste er 66 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 63 kr.

Den nuværende pris på 58 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 12% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for OSRAM LED SLIM LINE - LED-lyspære - form: majs - klar finish - R7s - 7 W (tilsvarende 60 W) - klasse E - varmt hvidt lys - 2700 K. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for OSRAM LED SLIM LINE - LED-lyspære - form: majs - klar finish - R7s - 7 W (tilsvarende 60 W) - klasse E - varmt hvidt lys - 2700 K de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 202658 kr6 kr (9%)
21. maj 202664 kr1 kr (2%)
20. maj 202665 kr1 kr (2%)
14. maj 202664 kr2 kr (3%)
12. maj 202666 kr2 kr (3%)
3. apr. 202664 kr2 kr (3%)
25. mar. 202662 kr2 kr (3%)
24. mar. 202664 kr2 kr (3%)
16. mar. 202662 kr2 kr (3%)
15. mar. 202664 kr2 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret