Gå til hovedindhold

EL-Grossisten Osram LED Pin Parathom 1,8W/827, (200 lumen) G4 12v (1,8w=20w), stiftpære

EL-GrossistenLED-pærerEAN: 4058075811430
Pris fra 31 krtil 50,1 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 19,1 kr (38% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Osram LED Pin Parathom 1,8W/827, (200 lumen) G4 12v (1,8w=20w), stiftpære og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 31 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Osram LED Pin Parathom 1,8W/827, (200 lumen) G4 12v (1,8w=20w), stiftpære
31 kr
Til butik
Osram LED Pin Parathom 1,8W/827, (200 lumen) G4 12v (1,8w=20w), stiftpære billede

Produktinformation

OSRAM PARATHOM G4 12V lyskilder fra LEDVANCE - denne erstatter en traditionel halogenpære på 20w. Watt: 1,8W (20W) Sokkel: G4 Volt: 12V Kelvin: 2700 Lumen: 200 Ra-værdi: 80 Dæmpbar: Nej Energiklasse: A++ Spredning: 300 ° SDCM: 6 Garanti: 4 år Dia./længde:...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Osram
Kategori: G4 & GY6 LED Stiftpærer 12v
EAN: 4058075811430
Varenr.: 1557040
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
OSRAM Parathom Pin 1,8W (20W) G4 300° klar
50,1 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
OSRAM Parathom Pin 1,8W (20W) G4 300° klar
50,1 kr
Til butik
OSRAM Parathom Pin 1,8W (20W) G4 300° klar billede

Produktinformation

OSRAM Parathom Pin 1,8W (20W) G4 300° klar er en LED-lyskilde designet til at erstatte traditionelle 20W halogenpærer med et lavere strømforbrug på 1,8W. Pærens klare glas og 300 graders lysudstråling sikrer bred og jævn belysning, hvilket gør den velegne...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: G 4
EAN: 4058075811430
Varenr.: 15110018367814

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Osram LED Pin Parathom 1,8W/827, (200 lumen) G4 12v (1,8w=20w), stiftpære koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Osram LED Pin Parathom 1,8W/827, (200 lumen) G4 12v (1,8w=20w), stiftpære koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk31 kr31 krKøb
2EL-GROSSISTEN50,1 kr50,1 krKøb
3EL-NETSALG50,1 kr50,1 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Osram LED Pin Parathom 1,8W/827, (200 lumen) G4 12v (1,8w=20w), stiftpære

PriceData har fulgt prisen på Osram LED Pin Parathom 1,8W/827, (200 lumen) G4 12v (1,8w=20w), stiftpære i 175 dage. Laveste pris i perioden er 30 kr (registreret d. 18. februar 2026), højeste er 62,63 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 40 kr.

Den nuværende pris på 31 kr er 23% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 38% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for Osram LED Pin Parathom 1,8W/827, (200 lumen) G4 12v (1,8w=20w), stiftpære. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for Osram LED Pin Parathom 1,8W/827, (200 lumen) G4 12v (1,8w=20w), stiftpære de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 202631 kr19,1 kr (38%)
24. maj 202650,1 kr19,1 kr (62%)
6. maj 202631 kr19,1 kr (38%)
5. maj 202650,1 kr19,1 kr (62%)
24. apr. 202631 kr19,1 kr (38%)
23. apr. 202650,1 kr19,1 kr (62%)
24. mar. 202631 kr19,1 kr (38%)
23. mar. 202650,1 kr19,1 kr (62%)
20. mar. 202631 kr19,1 kr (38%)
19. mar. 202650,1 kr19,1 kr (62%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret