Gå til hovedindhold

LEDVANCE LED PAR16, 3,7W/927 - Varm hvid, GU10 (350 lumen) 36 ° dæmpbar (=50w)

LedvanceLED-pærerEAN: 4099854457524
Pris fra 26 krtil 104 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 78 kr (75% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på LEDVANCE LED PAR16, 3,7W/927 - Varm hvid, GU10 (350 lumen) 36 ° dæmpbar (=50w) og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 26 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Ledvance GU10 spotpære, 2700K, 3,7W
26 kr
Til butik
Ledvance GU10 spotpære, 2700K, 3,7W billede

Produktinformation

Dæmpbar GU10 LED spotpære med varmt lys og lavt forbrug Med denne GU10 LED spotpære fra Ledvance får du en smart løsning til både hjemmet og butikken. Pæren bruger kun 3,7 watt, men lyser som en klassisk 50 watt halogen og giver et varmt hvidt lys på 2700...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Ledvance
Kategori: Pærer
Farve: warm white
Størrelse: 54 mm x 50 mm
EAN: 4099854457524
Varenr.: 5657063932
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
LEDVANCE LED PAR16, 3,7W/927 - Varm hvid, GU10 (350 lumen) 36 ° dæmpbar (=50w)
29 kr
Til butik
LEDVANCE LED PAR16, 3,7W/927 - Varm hvid, GU10 (350 lumen) 36 ° dæmpbar (=50w) billede

Produktinformation

LEDVANCE LED PAR16 4,5W 927 GU10 – dæmpbar spot, 350 lumen (50W erstatning) LEDVANCE LED PAR16 4,5W er et energieffektivt LED-spot, der erstatter traditionelle 50W halogenpærer med GU10-sokkel. Pæren udsender et varmt hvidt lys (2700K) med høj farve

Produktspecifikationer

Mærke: Ledvance
Kategori: GU10 LED-Pære
EAN: 4099854457524
Varenr.: 3522650
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Ledvance GU10 spotpære, 2700K, 3,7W
-9%30 kr
Før 33 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Ledvance GU10 spotpære, 2700K, 3,7W billede

Produktinformation

GU10 LED-spotpære med varm glød og høj farvegengivelse Ledvance LED-spotpæren med GU10-fatning giver dig et varmt og behageligt lys, der løfter stemningen i både hjem og butik. Med et lavt strømforbrug på kun 3,7 watt leverer denne pære hele 350 lumen sv...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Ledvance
Kategori: Lyskilder
Farve: warm white
Størrelse: 54 mm x 50 mm
EAN: 4099854457524
Varenr.: 5657063932
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Ledvance GU10 spotpære, 2700K, 3,7W
32 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ledvance GU10 spotpære, 2700K, 3,7W
32 kr
Til butik
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ledvance Parathom GU10 spotpære, 2700K, 4,5W
32 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Ledvance GU10 spotpære, 2700K, 3,7W
38 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
LEDVANCE LED PAR16 Ra90 36gr. 350lm 3,7W/927 (50W) GU10 dæmpbar
38,75 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Osram LED PAR16 DIM P LED pære 4 kWh E 350lumen 350lumen 2700K Varm hvid
104 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEDVANCE LED PAR16, 3,7W/927 - Varm hvid, GU10 (350 lumen) 36 ° dæmpbar (=50w) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEDVANCE LED PAR16, 3,7W/927 - Varm hvid, GU10 (350 lumen) 36 ° dæmpbar (=50w) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl26 kr26 krKøb
2Elvvs.dk29 kr29 krKøb
3BilligVVS DK30 kr30 krKøb
4LampeGuru.dk32 kr32 krKøb
5LavprisVVS32 kr32 krKøb
6LavprisVærktøj32 kr32 krKøb
7Greenline38 kr38 krKøb
8vvsfittings.dk38,75 kr38,75 krKøb
9CompuMail DK104 kr104 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LEDVANCE LED PAR16, 3,7W/927 - Varm hvid, GU10 (350 lumen) 36 ° dæmpbar (=50w)

PriceData har fulgt prisen på LEDVANCE LED PAR16, 3,7W/927 - Varm hvid, GU10 (350 lumen) 36 ° dæmpbar (=50w) i 182 dage. Laveste pris i perioden er 26 kr (registreret d. 7. februar 2026), højeste er 32 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 28 kr.

Den nuværende pris på 26 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 10% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 11 prisændringer for LEDVANCE LED PAR16, 3,7W/927 - Varm hvid, GU10 (350 lumen) 36 ° dæmpbar (=50w). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 11 prisændringer for LEDVANCE LED PAR16, 3,7W/927 - Varm hvid, GU10 (350 lumen) 36 ° dæmpbar (=50w) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 202626 kr3 kr (10%)
30. maj 202629 kr3 kr (12%)
12. maj 202626 kr3 kr (10%)
11. maj 202629 kr3 kr (12%)
3. maj 202626 kr3 kr (10%)
24. apr. 202629 kr3 kr (9%)
23. apr. 202632 kr3 kr (10%)
3. mar. 202629 kr3 kr (12%)
2. mar. 202626 kr6 kr (19%)
1. mar. 202632 kr6 kr (23%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret