Gå til hovedindhold

Ledvance Osram HQL P 6000LM 41W 840 E40 LED 6000 lm 4000K E40, 4,3 W, 50 W, GU10, 350 lm, 10000 t, Varm hvid

LedvanceEAN: 4099854040788
Pris fra 508 krtil 844 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 336 kr (40% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 490,18 kr 7. maj

Sammenlign priser på Osram HQL P 6000LM 41W 840 E40 LED 6000 lm 4000K E40, 4,3 W, 50 W, GU10, 350 lm, 10000 t, Varm hvid og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 508 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Osram HQL P 6000LM 41W 840 E40 LED 6000 lm 4000K E40, 4,3 W, 50 W, GU10, 350 lm, 10000 t, Varm hvid
508 kr
Til butik
Osram HQL P 6000LM 41W 840 E40 LED 6000 lm 4000K E40, 4,3 W, 50 W, GU10, 350 lm, 10000 t, Varm hvid billede

Produktspecifikationer

Mærke: Osram
Kategori: Afbrydere
Farve: 1
Artikel nr.: 4099854040788
EAN: 4099854040788
Varenr.: 20475877
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Hql Led 230V 41W/840 E40
537,54 kr
Til butik
Hql Led 230V 41W/840 E40 billede

Produktinformation

LED-erstatning til HQL-lyskilder til krævende udendørs anvendelse. Produktegenskaber: Erstatning for HQL: Velegnet til drift med konventionel forkobling (CCG) til HQL eller til 230V. Erstatning for højtrykslyskilder til drift med 230V uden forkobling. Eff...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Ledvance
Kategori: LED Light Bulbs
EAN: 4099854040788
Varenr.: 8850369347921
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Hql led 230v 41w/840 e40
555 kr
Til butik
Hql led 230v 41w/840 e40 billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Ledvance
Kategori: led lyskilder
Farve: hvid
EAN: 4099854040788
Varenr.: 5657058125
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Osram HQL LED ALU PERFORMANCE LED pære 41 kWh D 6000 lm 4000K Kold hvid
844 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Osram HQL P 6000LM 41W 840 E40 LED 6000 lm 4000K E40, 4,3 W, 50 W, GU10, 350 lm, 10000 t, Varm hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Osram HQL P 6000LM 41W 840 E40 LED 6000 lm 4000K E40, 4,3 W, 50 W, GU10, 350 lm, 10000 t, Varm hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK508 kr547 krKøb
2Billigelogvvs.dk537,54 kr537,54 krKøb
3MaintainIt555 kr555 krKøb
4CompuMail DK844 kr844 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Osram HQL P 6000LM 41W 840 E40 LED 6000 lm 4000K E40, 4,3 W, 50 W, GU10, 350 lm, 10000 t, Varm hvid

PriceData har fulgt prisen på Osram HQL P 6000LM 41W 840 E40 LED 6000 lm 4000K E40, 4,3 W, 50 W, GU10, 350 lm, 10000 t, Varm hvid i 181 dage. Laveste pris i perioden er 466 kr (registreret d. 6. januar 2026), højeste er 551 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 510 kr.

Den nuværende pris på 508 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 34 prisændringer for Osram HQL P 6000LM 41W 840 E40 LED 6000 lm 4000K E40, 4,3 W, 50 W, GU10, 350 lm, 10000 t, Varm hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 34 prisændringer for Osram HQL P 6000LM 41W 840 E40 LED 6000 lm 4000K E40, 4,3 W, 50 W, GU10, 350 lm, 10000 t, Varm hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026508 kr3,89 kr (1%)
31. maj 2026511,89 kr3,89 kr (1%)
21. maj 2026508 kr3,89 kr (1%)
15. maj 2026511,89 kr2,89 kr (1%)
14. maj 2026509 kr2,89 kr (1%)
10. maj 2026511,89 kr12,89 kr (3%)
9. maj 2026499 kr8,82 kr (2%)
7. maj 2026490,18 kr47,36 kr (9%)
6. maj 2026537,54 kr47,36 kr (10%)
21. mar. 2026490,18 kr58,57 kr (11%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret