Gå til hovedindhold

Osram Halopin Eco G9 35w 230v klar stifthalogenpærer (33w erstatter 40w)

OsramElpærerEAN: 4008321208668
Pris fra 22 krtil 82 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 60 kr (73% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 19 kr 12. maj

Sammenlign priser på Osram Halopin Eco G9 35w 230v klar stifthalogenpærer (33w erstatter 40w) og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 22 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Halogenpære Osram Halostar Pro, 35W, 230 V, sokkel G9
22 kr
Til butik
Halogenpære Osram Halostar Pro, 35W, 230 V, sokkel G9 billede

Produktspecifikationer

Mærke: Osram
Kategori: G9 Pærer
Farve: 4
Artikel nr.: 66733
EAN: 4008321208668
Varenr.: 1072842
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Osram Halogenpære Halopin Pro 33W (40W) 2700K G9
22 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Osram Halopin Eco G9 35w 230v klar stifthalogenpærer (33w erstatter 40w)
24 kr
Til butik
Gå til VVS.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Ledvance Stifthalogen Halopin Pro 33W 460 lumen 230V G9 klar
30,75 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
OSRAM HaloPin PRO 33W G9 - 2700K
40,38 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Halogenpre HALOPIN PRO G9 33W - Osram
60,5 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Osram HALOPIN PRO halogenlampe 33 W Varm hvid G9
82 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Osram Halopin Eco G9 35w 230v klar stifthalogenpærer (33w erstatter 40w) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Osram Halopin Eco G9 35w 230v klar stifthalogenpærer (33w erstatter 40w) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK22 kr61 krKøb
2Proshop DK22 kr61 krKøb
3Elvvs.dk24 kr24 krKøb
4VVS.dk30,75 kr30,75 krKøb
5EL-NETSALG40,38 kr40,38 krKøb
6WATTOO.DK60,5 kr60,5 krKøb
7CompuMail DK82 kr82 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Osram Halopin Eco G9 35w 230v klar stifthalogenpærer (33w erstatter 40w)

PriceData har fulgt prisen på Osram Halopin Eco G9 35w 230v klar stifthalogenpærer (33w erstatter 40w) i 181 dage. Laveste pris i perioden er 19 kr (registreret d. 3. maj 2026), højeste er 25 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 21 kr.

Den nuværende pris på 22 kr er 5% over normalprisen. Prisen er steget 6% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Osram Halopin Eco G9 35w 230v klar stifthalogenpærer (33w erstatter 40w). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Osram Halopin Eco G9 35w 230v klar stifthalogenpærer (33w erstatter 40w) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 202622 kr1,24 kr (6%)
30. maj 202620,76 kr1,24 kr (6%)
29. maj 202622 kr3 kr (16%)
12. maj 202619 kr1,79 kr (9%)
11. maj 202620,79 kr1,79 kr (9%)
3. maj 202619 kr3 kr (14%)
13. apr. 202622 kr1 kr (5%)
13. mar. 202621 kr1 kr (5%)
10. mar. 202622 kr1 kr (5%)
18. feb. 202621 kr1 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret