Gå til hovedindhold

Osram DULUX F kompaktrør - 24W, 2G10 sokkel (840)

OsramElpærerEAN: 4050300333588
Pris fra 99 krtil 194 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 95 kr (49% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på DULUX F kompaktrør - 24W, 2G10 sokkel (840) og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 99 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Osram Dulux F 24w/840 2G10 4pin kompaktrør
99 kr
Til butik
Osram Dulux F 24w/840 2G10 4pin kompaktrør billede

Produktinformation

Kompaktrør med 4 stifter og uden indbygget starter.

Produktspecifikationer

Mærke: Osram
Kategori: Kompaktlysstofrør
EAN: 4050300333588
Varenr.: 16523
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
DULUX F kompaktrør - 24W, 2G10 sokkel (840)
119 kr
Til butik
DULUX F kompaktrør - 24W, 2G10 sokkel (840) billede

Produktinformation

Tekniske detaljer: Producent (varemærke): Osram Serie: OSRAM DULUX F Effekt: 24W Sokkel: 2G10 Farvetemperatur (Kelvin) : 4000K (840) Middelbrændtid: 13.000 timer Lysintensitet: 1700 lm Energiklasse A Farvegengivelsesindex: 80-89 Længde: 165mm

Produktspecifikationer

EAN: 4050300333588
Varenr.: 15845181063503
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Osram DULUX F Energiesparlampe 24W/840 2G10
194 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DULUX F kompaktrør - 24W, 2G10 sokkel (840) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DULUX F kompaktrør - 24W, 2G10 sokkel (840) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk99 kr99 krKøb
2EL-GROSSISTEN119 kr119 krKøb
3CompuMail DK194 kr194 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for DULUX F kompaktrør - 24W, 2G10 sokkel (840)

PriceData har fulgt prisen på DULUX F kompaktrør - 24W, 2G10 sokkel (840) i 174 dage. Laveste pris i perioden er 88 kr (registreret d. 17. februar 2026), højeste er 119 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 105 kr.

Den nuværende pris på 99 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 17% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for DULUX F kompaktrør - 24W, 2G10 sokkel (840). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for DULUX F kompaktrør - 24W, 2G10 sokkel (840) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 202699 kr20 kr (17%)
24. maj 2026119 kr20 kr (20%)
6. maj 202699 kr20 kr (17%)
5. maj 2026119 kr20 kr (20%)
24. apr. 202699 kr20 kr (17%)
23. apr. 2026119 kr20 kr (20%)
24. mar. 202699 kr11 kr (10%)
23. mar. 2026110 kr11 kr (11%)
20. mar. 202699 kr11 kr (10%)
19. mar. 2026110 kr11 kr (11%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret