Gå til hovedindhold

Ledvance Osram 1906 LED miba gold sp fil ul th 3,4W/822 (25W) E14 dim

LedvanceLED-pærerEAN: 4058075761438
Pris fra 58 krtil 89 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 31 kr (35% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Osram 1906 LED miba gold sp fil ul th 3,4W/822 (25W) E14 dim og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 58 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Ledvance Vintage 1906 E14 kronepære, 2200K, 3,4W
-11%58 kr
Før 65 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Ledvance Vintage 1906 E14 kronepære, 2200K, 3,4W billede

Produktinformation

Dekorativ vintage kronepære Vintage 1906 er en serie af dekorative LED-pærer som hylder det industrielle look fra starten af 1900-tallet. Pærerne har ultra tynde filamenter, som imiterer gammeldags glødetråd. Der er flere udgaver både i lige filamenter og...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Ledvance
Kategori: Pærer
Farve: clear
Størrelse: 45 mm x 78 mm
EAN: 4058075761438
Varenr.: 5657050343
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Base pin klar 200lm 1,8w/827 (20w) g4 5 pak
65 kr
Til butik
Base pin klar 200lm 1,8w/827 (20w) g4 5 pak billede

Produktinformation

Produktbeskrivelse: BASE PIN Klar G4 1.8W 827 (20W) – 5-pak BASE PIN Klar G4 LED-pærer er en energieffektiv og moderne erstatning for traditionelle halogenpærer. Disse kompakte pærer har en klar overflade og passer perfekt til små armaturer som bord

Produktspecifikationer

Mærke: Ledvance
Kategori: Osram under oprettelse
EAN: 4058075761438
Varenr.: 3039889
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Ledvance Vintage 1906 E14 kronepære, 2200K, 3,4W
72 kr
Til butik
Ledvance Vintage 1906 E14 kronepære, 2200K, 3,4W billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Ledvance
Kategori: LED pærer
Farve: clear
Størrelse: 45 mm x 78 mm
EAN: 4058075761438
Varenr.: 5657050343
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ledvance Vintage 1906 E14 kronepære, 2200K, 3,4W
72 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Ledvance Vintage 1906 E14 kronepære, 2200K, 3,4W
75 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
1906 KRONE 3,4W/822 (25W) GULD E14 DÆMP
79,51 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Ledvance Vintage 1906 E14 kronepære, 2200K, 3,4W
85 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Osram 1906 LED miba gold sp fil ul th 3,4W/822 (25W) E14 dim
89 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Osram 1906 LED miba gold sp fil ul th 3,4W/822 (25W) E14 dim koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Osram 1906 LED miba gold sp fil ul th 3,4W/822 (25W) E14 dim koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl58 kr58 krKøb
2Elvvs.dk65 kr65 krKøb
3LampeGuru.dk72 kr72 krKøb
4LavprisVVS72 kr72 krKøb
5BilligVVS DK75 kr75 krKøb
6EL-GROSSISTEN79,51 kr79,51 krKøb
7Greenline85 kr85 krKøb
8Teknikproffset DK89 kr138 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Osram 1906 LED miba gold sp fil ul th 3,4W/822 (25W) E14 dim

PriceData har fulgt prisen på Osram 1906 LED miba gold sp fil ul th 3,4W/822 (25W) E14 dim i 182 dage. Laveste pris i perioden er 58 kr (registreret d. 3. maj 2026), højeste er 89 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 77 kr.

Den nuværende pris på 58 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 21% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for Osram 1906 LED miba gold sp fil ul th 3,4W/822 (25W) E14 dim. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for Osram 1906 LED miba gold sp fil ul th 3,4W/822 (25W) E14 dim de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 202658 kr7 kr (11%)
30. maj 202665 kr7 kr (12%)
12. maj 202658 kr15 kr (21%)
11. maj 202673 kr15 kr (26%)
3. maj 202658 kr7 kr (11%)
24. apr. 202665 kr7 kr (10%)
23. apr. 202672 kr7 kr (11%)
20. apr. 202665 kr10 kr (13%)
10. mar. 202675 kr1 kr (1%)
8. mar. 202674 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret