Gå til hovedindhold

House Nordic Osaka Spisebord - Spisebord, Egefiner, Sort, Inkl. Tre Tillægsplader Ø120X120-160-200-240X75 Cm

Pris fra 5.799 krtil 7.305 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 1.506 kr (21% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 5.414,05 kr 1. jun.

Sammenlign priser på Osaka Spisebord - Spisebord, Egefiner, Sort, Inkl. Tre Tillægsplader Ø120X120-160-200-240X75 Cm og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 5799 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Bolig & Haven
TrustScore 5 ud af 54,6
House Nordic - Osaka Spisebord Ø120-240 cm - Sort Egefiner m. 3 Tillægsplader
-5%5.799 kr
Før 6.099 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
House Nordic - Osaka Spisebord Ø120-240 cm - Sort Egefiner m. 3 Tillægsplader billede

Produktinformation

Elegant udtræksbord i sort egefiner - perfekt til både hverdag og gæstemiddage! House Nordic Osaka spisebord kombinerer eksklusivt design med praktisk funktionalitet. Bordet leveres med tre tillægsplader, så du nemt kan justere størrelsen fra 120 cm i d...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: House Nordic
Kategori: Alle produkter (Lagerbeholdning er større end 1)
EAN: 5713917035618
Varenr.: 51546555416906
Gå til Billige Bolig Møbler
TrustScore 0 ud af 50,0
Osaka Spisebord - Spisebord, Egefiner, Sort, Inkl. Tre Tillægsplader Ø120X120-160-200-240X75 Cm
6.944 kr
Til butik
Gå til ebuy24 DK
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Osaka spisebord inkl. 3 tillægsplader, ø120x120-160-200-240cm sort
7.305 kr
Til butik
Osaka spisebord inkl. 3 tillægsplader, ø120x120-160-200-240cm sort billede

Produktinformation

Dette elegante spisebord er lavet af mørkt træ, hvilket skaber en luksuriøs og moderne atmosfære i dit spiseområde. Bordets ovale form og de markante, vertikale træben giver det et iøjnefaldende og stilfuldt udtryk. Et perfekt valg til dem, der ønsker et sofistikeret og funktionelt møbel, der samtidig tilføjer et raffineret touch til indretningen.

Produktspecifikationer

Mærke: House Nordic
Kategori: Spiseborde
Materiale: MDF
Størrelse: 120 cm x 75 cm
Vægt: 59g
Artikel nr.: 46-2202992
EAN: 5713917035618
Varenr.: 46-2202992

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Osaka Spisebord - Spisebord, Egefiner, Sort, Inkl. Tre Tillægsplader Ø120X120-160-200-240X75 Cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Osaka Spisebord - Spisebord, Egefiner, Sort, Inkl. Tre Tillægsplader Ø120X120-160-200-240X75 Cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Bolig & Haven5.799 kr5.799 krKøb
2Billige Bolig Møbler6.944 kr6.944 krKøb
3ebuy24 DK7.305 kr7.305 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Osaka Spisebord - Spisebord, Egefiner, Sort, Inkl. Tre Tillægsplader Ø120X120-160-200-240X75 Cm

PriceData har fulgt prisen på Osaka Spisebord - Spisebord, Egefiner, Sort, Inkl. Tre Tillægsplader Ø120X120-160-200-240X75 Cm i 139 dage. Laveste pris i perioden er 5.414,05 kr (registreret d. 1. juni 2026), højeste er 5.899 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 5.743 kr.

Den nuværende pris på 5.799 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 7 prisændringer for Osaka Spisebord - Spisebord, Egefiner, Sort, Inkl. Tre Tillægsplader Ø120X120-160-200-240X75 Cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 7 prisændringer for Osaka Spisebord - Spisebord, Egefiner, Sort, Inkl. Tre Tillægsplader Ø120X120-160-200-240X75 Cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20265.799 kr384,95 kr (7%)
1. jun. 20265.414,05 kr284,95 kr (5%)
31. maj 20265.699 kr100 kr (2%)
30. apr. 20265.799 kr100 kr (2%)
29. apr. 20265.899 kr100 kr (2%)
20. jan. 20265.799 kr4,95 kr (0%)
16. jan. 20265.794,05 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret