Gå til hovedindhold

EL-Grossisten ORION ø155 LED 13W 3000K-3500K-4000K RAL9016

EL-GrossistenBelysningEAN: 5707677025187
Pris fra 522,3 krtil 679 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 156,7 kr (23% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 516,08 kr 7. maj

Sammenlign priser på ORION ø155 LED 13W 3000K-3500K-4000K RAL9016 og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 522.3 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
ORION 155 LED 13W CCT HVID
522,3 kr
Til butik
ORION 155 LED 13W CCT HVID billede

Produktinformation

ORION ø155 LED 13W 3000K-3500K-4000K RAL9016 - STANDARD

Produktspecifikationer

EAN: 5707677025187
Varenr.: 15842267693391
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ORION ø155 LED 13W 3000K-3500K-4000K RAL9016
538 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Orion 155 Led 13w Cct Hvid
679 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ORION ø155 LED 13W 3000K-3500K-4000K RAL9016 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ORION ø155 LED 13W 3000K-3500K-4000K RAL9016 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN522,3 kr522,3 krKøb
2CS MEGASTORE DK538 kr577 krKøb
3Elvvs.dk679 kr679 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ORION ø155 LED 13W 3000K-3500K-4000K RAL9016

PriceData har fulgt prisen på ORION ø155 LED 13W 3000K-3500K-4000K RAL9016 i 182 dage. Laveste pris i perioden er 516,08 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 670 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 534 kr.

Den nuværende pris på 522,3 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 22% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for ORION ø155 LED 13W 3000K-3500K-4000K RAL9016. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for ORION ø155 LED 13W 3000K-3500K-4000K RAL9016 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
15. maj 2026522,3 kr6,22 kr (1%)
7. maj 2026516,08 kr153,92 kr (23%)
6. maj 2026670 kr153,92 kr (30%)
21. mar. 2026516,08 kr17,92 kr (3%)
20. mar. 2026534 kr17,92 kr (3%)
17. mar. 2026516,08 kr17,92 kr (3%)
16. mar. 2026534 kr17,92 kr (3%)
4. mar. 2026516,08 kr17,92 kr (3%)
3. mar. 2026534 kr17,92 kr (3%)
10. feb. 2026516,08 kr17,92 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret