Gå til hovedindhold

Samsung Origin Storage MZ-V8V1T0BW intern solid state drev 1 TB M.2 PCI Express 3.0 NVMe V-NAND

SamsungEAN: 8806090572210
Pris fra 1.039 krtil 2.719 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 1.680 kr (62% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Origin Storage MZ-V8V1T0BW intern solid state drev 1 TB M.2 PCI Express 3.0 NVMe V-NAND og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1039 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Samsung 980 SSD MZ-V8V1T0BW 1TB M.2 PCI Express 3.0 x4 (NVMe)
1.039 kr
Til butik
Samsung 980 SSD MZ-V8V1T0BW 1TB M.2 PCI Express 3.0 x4 (NVMe) billede

Produktinformation

Samsung 980 SSD MZ-V8V1T0BW 1TB M2 PCI Express 30 x4 NVMe Oplev hastigheder, der forvandler din computeroplevelse med Samsung 980 SSD MZ-V8V1T0BW. Denne 1TB NVMe M.2 SSD tilbyder overlegen ydeevne og enestående pålidelighed, designet til kreative og profe...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Netværkskort
EAN: 8806090572210
Varenr.: 110544
Gå til Dalgaard-IT
TrustScore 4 ud af 53,7
E-mærke certificeret
Samsung 980 SSD MZ-V8V1T0BW 1TB M.2
1.790 kr
Til butik
Samsung 980 SSD MZ-V8V1T0BW 1TB M.2 billede

Produktinformation

Tekniske specifikationer for MZ-V8V1T0BW: Kapacitet: 1 TB (1000 GB). Interface: PCIe Gen 3.0 x4, NVMe 1.4. Ydeevne: Læsehastighed op til 3.500 MB/s og skrivehastighed op til 3.000 MB/s. Controller: Samsung Pablo Controller. Holdbarhed: 600 TBW (Ter

Produktspecifikationer

Mærke: MZ-V8V1T0BW
Kategori: Computer Tilbehør & Reservedele
EAN: 8806090572210
Varenr.: 8008
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Samsung 980 SSD MZ-V8V1T0BW 1TB M.2
1.995 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Samsung 980 SSD MZ-V8V1T0BW 1TB M.2 - GEEKD.dk
2.349 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Samsung 980 NVMe M.2 SSD 1 TB - PCIe 3.0 V-NAND
2.699 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Samsung 980 NVMe M.2 SSD 1 TB - PCIe 3.0 V-NAND
2.719 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Origin Storage MZ-V8V1T0BW intern solid state drev 1 TB M.2 PCI Express 3.0 NVMe V-NAND koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Origin Storage MZ-V8V1T0BW intern solid state drev 1 TB M.2 PCI Express 3.0 NVMe V-NAND koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Ultrashop1.039 kr1.039 krKøb
2Dalgaard-IT1.790 kr1.790 krKøb
3CompuMail DK1.995 kr1.995 krKøb
4Geekd2.349 kr2.349 krKøb
5Boligcenter DK2.699 kr2.699 krKøb
6Vivas DK2.719 kr2.798 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Origin Storage MZ-V8V1T0BW intern solid state drev 1 TB M.2 PCI Express 3.0 NVMe V-NAND

PriceData har fulgt prisen på Origin Storage MZ-V8V1T0BW intern solid state drev 1 TB M.2 PCI Express 3.0 NVMe V-NAND i 183 dage. Laveste pris i perioden er 878 kr (registreret d. 7. december 2025), højeste er 2.000 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.304 kr.

Den nuværende pris på 1.039 kr er 20% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 42% den seneste måned. Der er registreret 21 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 39 prisændringer for Origin Storage MZ-V8V1T0BW intern solid state drev 1 TB M.2 PCI Express 3.0 NVMe V-NAND. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 39 prisændringer for Origin Storage MZ-V8V1T0BW intern solid state drev 1 TB M.2 PCI Express 3.0 NVMe V-NAND de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 20261.039 kr751 kr (42%)
24. maj 20261.790 kr751 kr (72%)
20. maj 20261.039 kr751 kr (42%)
19. maj 20261.790 kr205 kr (10%)
18. maj 20261.995 kr956 kr (92%)
16. maj 20261.039 kr751 kr (42%)
15. maj 20261.790 kr751 kr (72%)
28. apr. 20261.039 kr751 kr (42%)
27. apr. 20261.790 kr751 kr (72%)
24. apr. 20261.039 kr751 kr (42%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret