Gå til hovedindhold

Oras Electra 9210FZ-33 berøringsfri håndvaskarmatur · 3V/117mm tud · 1h m/bl · t/hv u/bv · mat sort · komposit

OrasSanitetEAN: 6414150101656
Pris fra 1.879 krtil 2.372,5 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 493,5 kr (21% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Oras Electra 9210FZ-33 berøringsfri håndvaskarmatur · 3V/117mm tud · 1h m/bl · t/hv u/bv · mat sort · komposit og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1879 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Oras Electra Safety håndvaskarmatur, berøringsfri, mat sort
1.879 kr
Til butik
Oras Electra Safety håndvaskarmatur, berøringsfri, mat sort billede

Produktinformation

Håndvaskarmatur med Bluetooth Oras Electra Safety kombinerer form og funktion. Med et minimalistisk design og intuitiv betjening er armaturet ideelt til både private og offentlige toiletter. Nøglefunktioner Berøringsfri betjening App-styring via Bluetoot...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Oras
Kategori: Håndvaske
Farve: black
EAN: 6414150101656
Varenr.: 704280411
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Oras Electra berringsfrit hndvaskarmatur, 3 V, Bluetooth, sort (mat)
1.934 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Oras Electra 92 håndvaskarmatur, berøringsfri, mat sort
2.024 kr
Til butik
Oras Electra 92 håndvaskarmatur, berøringsfri, mat sort billede

Produktinformation

Berøringsfrit Oras Electra 92 håndvaskarmatur med smart Bluetooth-styring Oplev en perfekt kombination af elegant design og moderne teknologi med et Oras Safety håndvaskarmatur fra Electra 92-serien. Den berøringsfri funktion skaber en hygiejnisk og bruge...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Oras
Kategori: Håndvasken
Farve: black
EAN: 6414150101656
Varenr.: 704280411
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Oras Electra 9210FZ-33 berøringsfri håndvaskarmatur · 3V/117mm tud · 1h m/bl · t/hv u/bv · mat sort · komposit
2.108 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Electra håndvaskarmatur mat sort 3v
2.372,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Oras Electra 9210FZ-33 berøringsfri håndvaskarmatur · 3V/117mm tud · 1h m/bl · t/hv u/bv · mat sort · komposit koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Oras Electra 9210FZ-33 berøringsfri håndvaskarmatur · 3V/117mm tud · 1h m/bl · t/hv u/bv · mat sort · komposit koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS1.879 kr1.879 krKøb
2WATTOO.DK1.934 kr1.934 krKøb
3BilligVVS DK2.024 kr2.024 krKøb
4CS MEGASTORE DK2.108 kr2.108 krKøb
5MaintainIt2.372,5 kr2.372,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Oras Electra 9210FZ-33 berøringsfri håndvaskarmatur · 3V/117mm tud · 1h m/bl · t/hv u/bv · mat sort · komposit

PriceData har fulgt prisen på Oras Electra 9210FZ-33 berøringsfri håndvaskarmatur · 3V/117mm tud · 1h m/bl · t/hv u/bv · mat sort · komposit i 180 dage. Laveste pris i perioden er 1.879 kr (registreret d. 3. maj 2026), højeste er 2.144 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.045 kr.

Den nuværende pris på 1.879 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 25 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 44 prisændringer for Oras Electra 9210FZ-33 berøringsfri håndvaskarmatur · 3V/117mm tud · 1h m/bl · t/hv u/bv · mat sort · komposit. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 44 prisændringer for Oras Electra 9210FZ-33 berøringsfri håndvaskarmatur · 3V/117mm tud · 1h m/bl · t/hv u/bv · mat sort · komposit de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 20261.879 kr73 kr (4%)
1. jun. 20261.952 kr73 kr (4%)
26. maj 20261.879 kr55 kr (3%)
24. maj 20261.934 kr55 kr (3%)
17. maj 20261.879 kr55 kr (3%)
16. maj 20261.934 kr55 kr (3%)
12. maj 20261.879 kr55 kr (3%)
11. maj 20261.934 kr55 kr (3%)
3. maj 20261.879 kr145 kr (7%)
29. apr. 20262.024 kr4 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret