Gå til hovedindhold

Oras Apollo brusesæt med Nova termostatarmatur, krom

OrasSanitetEAN: 6414150079023
Pris fra 1.191 krtil 1.779 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 588 kr (33% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Oras Apollo brusesæt med Nova termostatarmatur, krom og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1191 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Oras Apollo brusesæt med Nova termostatarmatur, krom
1.191 kr
Til butik
Oras Apollo brusesæt med Nova termostatarmatur, krom billede

Produktinformation

Termostatisk bruserarmatur. Temperaturreguleringen er udstyret med skoldningssikring ved 38°C. Mængdereguleringen er udstyret med EcoFlow. Armaturet leveres med smudsfiltre og kontraventiler. Oras Apollo brusersæt inklusiv håndbruser, 650 mm bruserstang, sæbeskål og 1500 mm bruserslange.

Produktspecifikationer

Mærke: Oras
Kategori: Brus og monteringstilbehoer
Artikel nr.: 7425
EAN: 6414150079023
Varenr.: 2896042
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Oras Nova brusesæt, krom
-19%1.236 kr
Før 1.529 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Oras Nova brusesæt, krom billede

Produktinformation

Oras Novas moderne og enkle design passer til alle slags badeværelser. Den gennemtænkte ergonomi inkluderer anti-slip greb, bløde kanter, skoldningsspærre og en overflade der ikke bliver varm. Oven i det, så hjælper Oras Novas EcoFlow funktion med at spar...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Oras
Kategori: Brus & afskærmning
Farve: chrome
EAN: 6414150079023
Varenr.: 722780834
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Oras Nova Apollo brusesæt med brusetermostat
1.239 kr
Til butik
Oras Nova Apollo brusesæt med brusetermostat billede

Produktinformation

Oras Brusetermostat med brusersæt Nova Brusetermostat med skoldningssikring ved 38 grader Eco flow Excentriske forskruninger og rosetter medfølger Apollo brusersæt 650 mm stang Håndbruser Sæbeskål 1500 mm. bruserslange

Produktspecifikationer

Kategori: Brusesæt inkl. brusearmatur
EAN: 6414150079023
Varenr.: 2337432
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Oras Nova brusesæt, krom
-0%1.750 kr
Før 1.751 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Oras Nova Bruserarmatur med brusersæt
1.779 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Oras Apollo brusesæt med Nova termostatarmatur, krom koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Oras Apollo brusesæt med Nova termostatarmatur, krom koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK1.191 kr1.191 krKøb
2CompletVVS1.236 kr1.236 krKøb
3Elvvs.dk1.239 kr1.239 krKøb
4BilligVVS DK1.750 kr1.750 krKøb
5CS MEGASTORE DK1.779 kr1.779 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Oras Apollo brusesæt med Nova termostatarmatur, krom

PriceData har fulgt prisen på Oras Apollo brusesæt med Nova termostatarmatur, krom i 181 dage. Laveste pris i perioden er 1.191 kr (registreret d. 16. maj 2026), højeste er 1.332 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.282 kr.

Den nuværende pris på 1.191 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 5 prisændringer for Oras Apollo brusesæt med Nova termostatarmatur, krom. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 5 prisændringer for Oras Apollo brusesæt med Nova termostatarmatur, krom de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
16. maj 20261.191 kr85 kr (7%)
3. maj 20261.276 kr1 kr (0%)
26. mar. 20261.277 kr41 kr (3%)
3. jan. 20261.318 kr14 kr (1%)
21. dec. 20251.332 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret