Gå til hovedindhold

Oral-B Vitality Pro 103 Kids 3+ elektrisk tandbørste med etui - Løvernes Konge

Oral-BSolcremeEAN: 8700216297257
Pris fra 192 krtil 269 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 77 kr (29% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 158 kr 29. maj

Sammenlign priser på Oral-B Vitality Pro 103 Kids 3+ elektrisk tandbørste med etui - Løvernes Konge og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 192 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Oral-B Vitality Pro 103 Kids 3+ Elektrisk tandbørste + Etui Løvernes Konge
192 kr
Til butik
Oral-B Vitality Pro 103 Kids 3+ Elektrisk tandbørste + Etui Løvernes Konge billede

Produktinformation

Oral-B Vitality Pro 103 Kids 3+ - Elektrisk Tandbørste - inkl. Etui - 3 Børsteindstillinger - Løvernes Konge

Produktspecifikationer

Mærke: Oral-B
Artikel nr.: 297257
EAN: 8700216297257
Varenr.: 1004167795
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Oral B Eltandborste Vitality Pro Kids Lion King + resefodral
-26%215 kr
Før 289 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Oral B Eltandborste  Vitality Pro Kids Lion King + resefodral billede

Produktinformation

Oral-B Pro Kids Eltandborste, 1 Handtag Disney Lejonkungen, 1 Borsthuvud, 1 Resefodral, Oral-B Pro Kids eltandborste rekommenderas av tandläkare för barn som är tre år eller äldre och erbjuder en skonsam och effektiv rengöring. Med 2 borstningslägen inklusive ett unikt, barnvänligt mjukt läge rengör den här borsten skonsamt barntänder. Den avlägsnar mer plack än en vanlig manuell tandborste. Med 4 temaklistermärken så att du kan anpassa handtaget. - Den oumbärliga tandborsten för att få en bättre och skonsammare rengöring för barn som är tre år eller äldre, - Runt borsthuvud, mindre storlek för små munnar, - Skonsam mot tandköttet med extra mjuka borststrån, - 2 borstningslägen: Daglig rengöring och unikt Mjukt Plus-läge för en fantastiskt skonsam upplevelse, - Anpassa borsthandtaget med 4 roliga utbytbara klistermärken, - Fungerar med den kostnadsfria appen Disney Magic Timer från Oral-B, - Laddningsbar tandborste med praktiskt batteri som håller länge.

Produktspecifikationer

Mærke: Oral B
Kategori: Elektriske tandbørster
EAN: 8700216297257
Varenr.: D40688
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Braun Vitality Pro 103 Kids Lion King roterende tandbørste
215 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Oral-B Eltandbørste Vitality Pro Kids Lion King Rejseetui
227 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Oral-B Vitality Pro 103 Kids 3+ elektrisk tandbørste med etui - Løvernes Konge
-15%229 kr
Før 269 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Oral B Pro Kids Electric Toothbrush 1 Brush head The Lion King
239 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Oral-B Vitality Pro 103 Kids 3+ elektrisk tandbørste med etui - Løvernes Konge
-14%249 kr
Før 289 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Vitality Pro Kids 3+ Lion King, Travel C
249 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Børns elektriske tandbørste – Løvernes Konge-design, rejseetui
259 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Oral-B Vitality Pro 103 Kids 3+ Elektrisk tandbørste + Etui Løvernes Konge
269 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Oral-B Vitality Pro 103 Kids 3+ elektrisk tandbørste med etui - Løvernes Konge koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Oral-B Vitality Pro 103 Kids 3+ elektrisk tandbørste med etui - Løvernes Konge koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK192 kr192 krKøb
2Teknikproffset DK215 kr274 krKøb
3CS MEGASTORE DK215 kr254 krKøb
4Proshop DK227 kr266 krKøb
5Boligcenter DK229 kr229 krKøb
6Lyko DK239 kr239 krKøb
7Vivas DK249 kr318 krKøb
8Komplett DK249 kr249 krKøb
9Estore DK259 kr259 krKøb
10Ultrashop269 kr269 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Oral-B Vitality Pro 103 Kids 3+ elektrisk tandbørste med etui - Løvernes Konge

PriceData har fulgt prisen på Oral-B Vitality Pro 103 Kids 3+ elektrisk tandbørste med etui - Løvernes Konge i 163 dage. Laveste pris i perioden er 158 kr (registreret d. 29. maj 2026), højeste er 218 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 192 kr.

Den nuværende pris på 192 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 31 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 44 prisændringer for Oral-B Vitality Pro 103 Kids 3+ elektrisk tandbørste med etui - Løvernes Konge. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 44 prisændringer for Oral-B Vitality Pro 103 Kids 3+ elektrisk tandbørste med etui - Løvernes Konge de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026192 kr3 kr (2%)
2. jun. 2026195 kr3 kr (2%)
1. jun. 2026198 kr2 kr (1%)
30. maj 2026196 kr38 kr (24%)
29. maj 2026158 kr3 kr (2%)
27. maj 2026161 kr3 kr (2%)
26. maj 2026164 kr3 kr (2%)
25. maj 2026167 kr3 kr (2%)
24. maj 2026170 kr3 kr (2%)
23. maj 2026173 kr3 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret