Gå til hovedindhold

Oral-B ProfessionalCare OxyJet MD20 Mundskylning Hvid

Oral-BMundplejeEAN: 8006540841396
Pris fra 464 krtil 658 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 194 kr (29% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 428 kr 23. mar.

Sammenlign priser på Oral-B ProfessionalCare OxyJet MD20 Mundskylning Hvid og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 464 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Oral-B Oxyjet MD20 Mundskylning Blå Hvid
464 kr
Til butik
Oral-B Oxyjet MD20 Mundskylning Blå Hvid billede

Produktspecifikationer

Mærke: Oral-B
Kategori: Elektriske tandbørster
Farve: 1
Artikel nr.: 8006540841396
EAN: 8006540841396
Varenr.: 10866936
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Oral B Oxyjet MD20 Mouth Wash
468 kr
Til butik
Oral B Oxyjet MD20 Mouth Wash billede

Produktinformation

Using a regular toothbrush is not enough to remove 100% of plaque. Oral B has therefore developed a special mouthwash that cleans the space between the teeth and other places that the toothbrush cannot reach. The Oral B Oxyjet MD 20 mouthwash uses a gentle water flow with microbubble technology for thorough plaque removal. Using the shower regularly effectively prevents bleeding gums and significantly reduces the number of bacteria in your mouth.

Produktspecifikationer

Mærke: Oral B
Kategori: Tilbehør til elektriske tandbørster
EAN: 8006540841396
Varenr.: D10482
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Mundskyller Oral-B Oxyjet MD20 - hvid, 0,6 l
-4%509 kr
Før 532 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Mundskyller Oral-B Oxyjet MD20 - hvid, 0,6 l billede

Produktinformation

Oral-B MD20 Oxyjet. Vandtank volumen: 0,6 L, Produktfarve: Hvid. Vægt: 960 g. Pakkebredde: 171 mm, Pakkedybde: 188 mm, Pakkehøjde: 232 mm. Antal hoveder: 4 hoved(er). Antal pr. pakke: 1 stk, Hovedkassens bredde (udvendigt): 199 mm, Hovedkassens længde (udvendigt): 528 mmFunktionerAntal effektniveauer: 5Anti-bakteriel funktion: JaJusterbar vandgennemstrømning: JaProduktfarve: HvidVandtank volumen: 0,6 LVægt & størrelserVægt: 960 gEmballeringsdataPakkebredde: 171 mmPakkedybde: 188 mmPakkehøjde: 232 mmPakketype: BoxPakkevægt: 1,2 kgEmballage indholdAntal hoveder: 4 hoved(er)Logistik dataAntal pr. pakke: 1 stkHovedkassen højde (udvendigt): 247 mmHovedkassens bredde (udvendigt): 199 mmHovedkassens bruttovægt (udvendigt): 3,83 kgHovedkassens længde (udvendigt): 528 mmProdukter pr. hovedkasse (udvendigt): 3 stk...

Produktspecifikationer

Mærke: Oral-B
Kategori: Tandpleje
Vægt: 1.17g
EAN: 8006540841396
Varenr.: 1816162
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Mundskyller Oral-B Oxyjet MD20 - hvid, 0,6 l
-4%529 kr
Før 552 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Oral-B Oxyjet MD20 Mundskylning Blå Hvid
539 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Oral-B Oxyjet MD20 Mundskylning Blå Hvid
585 kr
Til butik
Gå til Superprice.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Oral-B Oxyjet Voksen Hvid
658 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Oral-B ProfessionalCare OxyJet MD20 Mundskylning Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Oral-B ProfessionalCare OxyJet MD20 Mundskylning Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK464 kr503 krKøb
2Teknikproffset DK468 kr527 krKøb
3Boligcenter DK509 kr509 krKøb
4Vivas DK529 kr598 krKøb
5Ultrashop539 kr539 krKøb
6CompuMail DK585 kr585 krKøb
7Superprice.dk658 kr658 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Oral-B ProfessionalCare OxyJet MD20 Mundskylning Hvid

PriceData har fulgt prisen på Oral-B ProfessionalCare OxyJet MD20 Mundskylning Hvid i 179 dage. Laveste pris i perioden er 428 kr (registreret d. 23. marts 2026), højeste er 518 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 466 kr.

Den nuværende pris på 464 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 32 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 52 prisændringer for Oral-B ProfessionalCare OxyJet MD20 Mundskylning Hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 52 prisændringer for Oral-B ProfessionalCare OxyJet MD20 Mundskylning Hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026464 kr6 kr (1%)
27. maj 2026470 kr6 kr (1%)
26. maj 2026464 kr8 kr (2%)
24. maj 2026472 kr1 kr (0%)
23. maj 2026471 kr1 kr (0%)
21. maj 2026472 kr3 kr (1%)
20. maj 2026475 kr1 kr (0%)
16. maj 2026476 kr3 kr (1%)
14. maj 2026473 kr1 kr (0%)
10. maj 2026472 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret