Gå til hovedindhold

Oral-B Pro Sensitive Clean Aufsteckbürsten 10 (weiß, Frustfreie Umverpackung)

Oral-BMundplejeEAN: 8006540860601
Pris fra 201,34 krtil 279,45 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 78,11 kr (28% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 190 kr 11. maj

Sammenlign priser på Oral-B Pro Sensitive Clean Aufsteckbürsten 10 (weiß, Frustfreie Umverpackung) og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 201.34 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Oral-B Pro Sensitive Clean Tandbørstehoveder - Hvid - 10-pak
201,34 kr
Til butik
Oral-B Pro Sensitive Clean Tandbørstehoveder - Hvid - 10-pak billede

Produktspecifikationer

Mærke: Oral-B
Kategori: Tandbørstehoveder
Farve: 1
Artikel nr.: 860601
EAN: 8006540860601
Varenr.: 10533926
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Oral-B Pro Sensitive Clean Brush tips Hvid, 10 stk. Ekstra tandbørstehoveder
279 kr
Til butik
Oral-B Pro Sensitive Clean Brush tips Hvid, 10 stk. Ekstra tandbørstehoveder billede

Produktinformation

Oral-B Pro Sensitive Clean Brush Tips - Hvid, 10 stk. Forbedr din tandpleje med Oral-B Pro Sensitive Clean Brush Tips. Dette sæt indeholder 10 ekstra tandbørstehoveder, der er designet til at give en skånsom, men effektiv rengøring af tænderne. De bløde b...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Tand- & Mundpleje
EAN: 8006540860601
Varenr.: 55788
Gå til Den Glade Mund
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Oral-B Pro Sensitive Clean - 10-pack - Hvid
279,45 kr
Til butik
Oral-B Pro Sensitive Clean - 10-pack - Hvid billede

Produktinformation

Oral-B Pro Sensitive Clean tandbørstehoveder Med ultra tynde og bløde børstehår, som giver en skånsom, men samtidig grundig rengøring af dine tænder og tandkød. Vores tandplejer anbefaler dem til dig, som har følsomme tandhalse, eller følsomt tandkød.

Produktspecifikationer

Mærke: Oral-B
Kategori: Oral-B børstehoveder
EAN: 8006540860601
Varenr.: 12030

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Oral-B Pro Sensitive Clean Aufsteckbürsten 10 (weiß, Frustfreie Umverpackung) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Oral-B Pro Sensitive Clean Aufsteckbürsten 10 (weiß, Frustfreie Umverpackung) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK201,34 kr240,34 krKøb
2Ultrashop279 kr279 krKøb
3Den Glade Mund279,45 kr279,45 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Oral-B Pro Sensitive Clean Aufsteckbürsten 10 (weiß, Frustfreie Umverpackung)

PriceData har fulgt prisen på Oral-B Pro Sensitive Clean Aufsteckbürsten 10 (weiß, Frustfreie Umverpackung) i 173 dage. Laveste pris i perioden er 190 kr (registreret d. 17. april 2026), højeste er 257 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 209 kr.

Den nuværende pris på 201,34 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 5% den seneste måned. Der er registreret 55 prisfald og 34 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Oral-B Pro Sensitive Clean Aufsteckbürsten 10 (weiß, Frustfreie Umverpackung). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Oral-B Pro Sensitive Clean Aufsteckbürsten 10 (weiß, Frustfreie Umverpackung) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 2026201,34 kr9,66 kr (5%)
23. maj 2026211 kr7 kr (3%)
22. maj 2026204 kr8 kr (4%)
19. maj 2026212 kr1 kr (0%)
16. maj 2026213 kr1 kr (0%)
15. maj 2026214 kr1 kr (0%)
13. maj 2026215 kr25 kr (13%)
11. maj 2026190 kr1 kr (1%)
10. maj 2026191 kr1 kr (1%)
9. maj 2026192 kr2 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret