Gå til hovedindhold

Oral-B iO Series 9 Special Edition elektrisk tandbørste - Sort (Cosmic Black)

Oral-BEAN: 8700216868563
Pris fra 1.481 krtil 1.719 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 238 kr (14% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.464 kr 29. maj

Sammenlign priser på Oral-B iO Series 9 Special Edition elektrisk tandbørste - Sort (Cosmic Black) og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1481 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Oral-B iO Series 9 Special Edition Elektrisk tandbørste Sort
1.481 kr
Til butik
Oral-B iO Series 9 Special Edition Elektrisk tandbørste Sort billede

Produktinformation

Oral-B iO Series 9 - Special Edition - Elektrisk Tandbørste - 7 Børsteindstillinger - Cosmic Black

Produktspecifikationer

Mærke: Oral-B
Artikel nr.: 868563
EAN: 8700216868563
Varenr.: 1004187389
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Oral-B iO Series 9 Special Edition Elektrisk tandbørste Sort
1.509 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Oral-B iO Series 9 Special Edition Elektrisk tandbørste Sort
1.679 kr
Til butik
Oral-B iO Series 9 Special Edition Elektrisk tandbørste Sort billede

Produktinformation

Oral-B iO Series 9 Special Edition Elektrisk tandbørste - Sort Oplev næste generations tandpleje med Oral-B iO Series 9 Special Edition i elegant sort. Denne innovative elektriske tandbørste kombinerer avanceret teknologi med et stilfuldt design, der pass...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Oral-B
Kategori: Personlig Pleje
EAN: 8700216868563
Varenr.: 131178
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Oral-B iO9 Limited Edition elektrisk tandbørste - Sort
1.699 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Oral-B iO9 Limited Edition elektrisk tandbørste - Sort
1.719 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Oral-B iO Series 9 Special Edition elektrisk tandbørste - Sort (Cosmic Black) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Oral-B iO Series 9 Special Edition elektrisk tandbørste - Sort (Cosmic Black) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.481 kr1.481 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.509 kr1.509 krKøb
3Ultrashop1.679 kr1.679 krKøb
4Boligcenter DK1.699 kr1.699 krKøb
5Vivas DK1.719 kr1.798 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Oral-B iO Series 9 Special Edition elektrisk tandbørste - Sort (Cosmic Black)

PriceData har fulgt prisen på Oral-B iO Series 9 Special Edition elektrisk tandbørste - Sort (Cosmic Black) i 64 dage. Laveste pris i perioden er 1.464 kr (registreret d. 29. maj 2026), højeste er 1.570 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.507 kr.

Den nuværende pris på 1.481 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 26 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 42 prisændringer for Oral-B iO Series 9 Special Edition elektrisk tandbørste - Sort (Cosmic Black). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 42 prisændringer for Oral-B iO Series 9 Special Edition elektrisk tandbørste - Sort (Cosmic Black) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20261.481 kr17 kr (1%)
29. maj 20261.464 kr26 kr (2%)
27. maj 20261.490 kr9 kr (1%)
26. maj 20261.499 kr9 kr (1%)
25. maj 20261.508 kr9 kr (1%)
24. maj 20261.517 kr8 kr (1%)
23. maj 20261.525 kr9 kr (1%)
22. maj 20261.534 kr9 kr (1%)
21. maj 20261.543 kr9 kr (1%)
20. maj 20261.552 kr63 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret