Gå til hovedindhold

Procter & Gamble Oral-B iO Series 6 DUO Elektrisk tandbørste sæt - Black Lava og Pink Sand

Procter & GamblePersonlig plejeEAN: 4210201410218
Pris fra 1.812 krtil 1.839 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 27 kr (1% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.433 kr 3. apr.

Sammenlign priser på Oral-B iO Series 6 DUO Elektrisk tandbørste sæt - Black Lava og Pink Sand og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1812 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Oral-B iO 6 Duo czarny/rózowy
1.812 kr
Til butik
Oral-B iO 6 Duo czarny/rózowy billede

Produktspecifikationer

Mærke: Oral-B
Artikel nr.: iO 6 Duo Black Rose
EAN: 4210201410218
Varenr.: 1004164143
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Oral-B iO Series 6 DUO Elektrisk tandbørste sæt - Black Lava og Pink Sand
1.820 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Oral-b iO Series 6 Duo Pack Black + Pink Sand
1.839 kr
Til butik
Oral-b iO Series 6 Duo Pack Black + Pink Sand billede

Produktinformation

Oral-B iO Series 6 Duo Pack - Black Pink Sand Oplev den næste generation af tandpleje med Oral-B iO Series 6 Duo Pack i stilfulde farver Black Pink Sand. Dette sæt inkluderer to avancerede elektriske tandbørster, der kombinerer effektiv rensning med innov...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Personlig Pleje
EAN: 4210201410218
Varenr.: 97464

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Oral-B iO Series 6 DUO Elektrisk tandbørste sæt - Black Lava og Pink Sand koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Oral-B iO Series 6 DUO Elektrisk tandbørste sæt - Black Lava og Pink Sand koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.812 kr1.812 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.820 kr1.820 krKøb
3Ultrashop1.839 kr1.839 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Oral-B iO Series 6 DUO Elektrisk tandbørste sæt - Black Lava og Pink Sand

PriceData har fulgt prisen på Oral-B iO Series 6 DUO Elektrisk tandbørste sæt - Black Lava og Pink Sand i 166 dage. Laveste pris i perioden er 1.433 kr (registreret d. 3. april 2026), højeste er 1.859 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.589 kr.

Den nuværende pris på 1.812 kr er 14% over normalprisen. Prisen er steget 9% den seneste måned. Der er registreret 44 prisfald og 45 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 91 prisændringer for Oral-B iO Series 6 DUO Elektrisk tandbørste sæt - Black Lava og Pink Sand. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 91 prisændringer for Oral-B iO Series 6 DUO Elektrisk tandbørste sæt - Black Lava og Pink Sand de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20261.812 kr115 kr (7%)
3. jun. 20261.697 kr12 kr (1%)
30. maj 20261.685 kr14 kr (1%)
29. maj 20261.699 kr6 kr (0%)
28. maj 20261.693 kr8 kr (0%)
24. maj 20261.685 kr95 kr (6%)
18. maj 20261.590 kr69 kr (5%)
16. maj 20261.521 kr9 kr (1%)
15. maj 20261.512 kr9 kr (1%)
14. maj 20261.521 kr121 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret