Gå til hovedindhold

Oral-B iO Series 2 mit Reiseetui Calm Pink, Elektrische Zahnbürste (rosa/weiß)

Oral-BPersonlig plejeEAN: 8700216615143
Pris fra 390 krtil 529 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 139 kr (26% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 346 kr 24. apr.

Sammenlign priser på Oral-B iO Series 2 mit Reiseetui Calm Pink, Elektrische Zahnbürste (rosa/weiß) og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 390 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Oral-B 2 iO Lyserød
390 kr
Til butik
Oral-B 2 iO Lyserød billede

Produktinformation

Oral-B 2 iO. Formål: Voksen, Tandbørste type: Vibrerende tandbørste, Tandbørstningstilstande: Daglig pleje, Sensitiv, Super sensitive. Strømkilde: Batteri, Batteritype: Indbygget batteri. Pakkebredde: 225 mm, Pakkedybde: 179 mm, Pakkehøjde: 94 mm. Antal medfølgende håndtag: 1 stk, Børstehoveder medfølger: 1 stk...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Oral-B
Artikel nr.: 615143
EAN: 8700216615143
Varenr.: 1004163871
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Oral-B iO Series 2 med Travel Case Elektrisk tandbørste - Calm Pink
439 kr
Til butik
Oral-B iO Series 2 med Travel Case Elektrisk tandbørste - Calm Pink billede

Produktinformation

Oral-B iO Series 2 Calm Pink med Reiseetui Oplev tandpleje på højeste niveau med Oral-B iO Series 2 i en elegant Calm Pink farve. Denne avancerede elektriske tandbørste kombinerer den nyeste teknologi med stil, hvilket gør tandbørstningen til en fornøjels...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Tand- & Mundpleje
EAN: 8700216615143
Varenr.: 98275
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Elektrisk tandbørste Oral-B iO Series 2 - pink/hvid
509 kr
Til butik
Elektrisk tandbørste Oral-B iO Series 2 - pink/hvid billede

Produktinformation

Fordele ved elektrisk tandbørsteFå en effektiv og skånsom tandbørstning i hverdagen med Oral-B iO Series 2. Den elektriske tandbørste er udviklet til voksne og kombinerer en rund børstehovedform med tre børstetilstande: Daglig rengøring, Følsom og Super følsom. Det gør det nemt at tilpasse plejen til dine tænder og dit tandkød. Et integreret timerhjælpemiddel guider din børstetid, så du nemt holder den anbefalede varighed.Praktisk til rejse og hverdagTandbørsten har indbygget batteri og leveres med et hårdt rejseetui, så du kan opbevare håndtag og børstehoved sikkert på farten. Håndtaget i rosa med hvide detaljer giver et stilrent udtryk på badeværelset.Type: Vibrerende tandbørsteBørstehoved: RundtBørstetilstande: 3 (Daglig rengøring, Følsom, Super følsom)Indbygget timer: JaStrømkilde: BatteriBatteri: IndbyggetHåndtagets farve: PinkProduktfarve: Pink, hvidMedfølgende børstehoveder: 1 stk.Håndtag medfølger: 1 stk.Rejseetui: Ja (hårdt etui)Pakkemål: 22,5 × 17,9 × 9,4 cmPakkevægt: 0,620 kg...

Produktspecifikationer

Mærke: Oral-B
Kategori: Tandbørster
Vægt: 0.79g
EAN: 8700216615143
Varenr.: 1979432
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Elektrisk tandbørste Oral-B iO Series 2 - pink/hvid
529 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Oral-B iO Series 2 mit Reiseetui Calm Pink, Elektrische Zahnbürste (rosa/weiß) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Oral-B iO Series 2 mit Reiseetui Calm Pink, Elektrische Zahnbürste (rosa/weiß) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK390 kr390 krKøb
2Ultrashop439 kr439 krKøb
3Boligcenter DK509 kr509 krKøb
4Vivas DK529 kr608 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Oral-B iO Series 2 mit Reiseetui Calm Pink, Elektrische Zahnbürste (rosa/weiß)

PriceData har fulgt prisen på Oral-B iO Series 2 mit Reiseetui Calm Pink, Elektrische Zahnbürste (rosa/weiß) i 179 dage. Laveste pris i perioden er 346 kr (registreret d. 24. april 2026), højeste er 489 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 381 kr.

Den nuværende pris på 390 kr er 2% over normalprisen. Prisen er steget 11% den seneste måned. Der er registreret 31 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 49 prisændringer for Oral-B iO Series 2 mit Reiseetui Calm Pink, Elektrische Zahnbürste (rosa/weiß). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 49 prisændringer for Oral-B iO Series 2 mit Reiseetui Calm Pink, Elektrische Zahnbürste (rosa/weiß) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026390 kr4 kr (1%)
27. maj 2026386 kr4 kr (1%)
26. maj 2026390 kr4 kr (1%)
25. maj 2026386 kr3 kr (1%)
24. maj 2026389 kr4 kr (1%)
22. maj 2026385 kr11 kr (3%)
21. maj 2026396 kr39 kr (11%)
20. maj 2026357 kr8 kr (2%)
19. maj 2026349 kr8 kr (2%)
18. maj 2026357 kr7 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret