Gå til hovedindhold

Oral-B Electric Toothbrush with Travel Case, 6Y+ iO Kids Disney Stitch Rechargeable For kids Number of brush heads included 1 Number of teeth brushing

Oral-BEAN: 8700216932479
Pris fra 378 krtil 689 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 311 kr (45% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 352 kr 12. maj

Sammenlign priser på Oral-B Electric Toothbrush with Travel Case, 6Y+ iO Kids Disney Stitch Rechargeable For kids Number of brush heads included 1 Number of teeth brushing og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 378 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Oral-B iO Kids Elektrisk Tandbørste Disney Stitch
378 kr
Til butik
Oral-B iO Kids Elektrisk Tandbørste Disney Stitch billede

Produktinformation

Oral-B iO Kids - Elektrisk Tandbørste - 3 Børsteindstillinger - Disney Stitch

Produktspecifikationer

Mærke: Oral-B
Artikel nr.: 932479
EAN: 8700216932479
Varenr.: 1004265121
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Oral-B iO Kids Elektrisk Tandbørste Disney Stitch
459 kr
Til butik
Oral-B iO Kids Elektrisk Tandbørste Disney Stitch billede

Produktinformation

Oral-B iO Kids 6 Stitch med Rejsetaske Giv dit barn en sjov og effektiv tandplejeoplevelse med Oral-B iO Kids 6 Stitch. Denne elektriske tandbørste er designet specielt til børn og kombinerer avanceret teknologi med børns behov. Med et farverigt Stitch-...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Oral-B
Kategori: skal sorteres
EAN: 8700216932479
Varenr.: 132382
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Oral-B iO Kids elektrisk tandbørste - Stitch, 6+
-8%669 kr
Før 729 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Oral-B iO Kids elektrisk tandbørste - Stitch, 6+ billede

Produktinformation

Elektrisk tandbørste til børn med sjove Stitch-motiverGør tandbørstningen til noget, børnene glæder sig til. Oral-B iO Kids er en elektrisk tandbørste til børn fra 6 år, prydet med motiver af Disney Stitch. Den runde børstehovedform og iO-teknologien er udviklet til en effektiv rengøring, samtidig med at den er skånsom mod tandkødet. En praktisk rejseetui gør det nemt at tage tandbørsten med på ferie, overnatning eller sport.Motiverende funktioner for bedre børstningTandbørsten har en 2-minutters timer, som hjælper børn med at børste i den anbefalede tid. Der er også musikalske signaler, der gør rutinen sjovere. Med børnevenlig hastighed og et kompakt børstehoved bliver det lettere at nå rundt i munden.Produkttype: Elektrisk tandbørste til børnAnbefalet alder: 6+Design: Med motiver af Disney StitchTimer: 2 minutterTilbehør: Rejeetui...

Produktspecifikationer

Mærke: Oral-B
Kategori: Tandbørster
Vægt: 0.33g
EAN: 8700216932479
Varenr.: 2099190
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Oral-B iO Kids elektrisk tandbørste - Stitch, 6+
-8%689 kr
Før 749 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Oral-B Electric Toothbrush with Travel Case, 6Y+ iO Kids Disney Stitch Rechargeable For kids Number of brush heads included 1 Number of teeth brushing koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Oral-B Electric Toothbrush with Travel Case, 6Y+ iO Kids Disney Stitch Rechargeable For kids Number of brush heads included 1 Number of teeth brushing koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK378 kr378 krKøb
2Ultrashop459 kr459 krKøb
3Boligcenter DK669 kr669 krKøb
4Vivas DK689 kr768 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Oral-B Electric Toothbrush with Travel Case, 6Y+ iO Kids Disney Stitch Rechargeable For kids Number of brush heads included 1 Number of teeth brushing

PriceData har fulgt prisen på Oral-B Electric Toothbrush with Travel Case, 6Y+ iO Kids Disney Stitch Rechargeable For kids Number of brush heads included 1 Number of teeth brushing i 67 dage. Laveste pris i perioden er 352 kr (registreret d. 12. maj 2026), højeste er 640 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 567 kr.

Den nuværende pris på 378 kr er 33% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 33% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Oral-B Electric Toothbrush with Travel Case, 6Y+ iO Kids Disney Stitch Rechargeable For kids Number of brush heads included 1 Number of teeth brushing. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Oral-B Electric Toothbrush with Travel Case, 6Y+ iO Kids Disney Stitch Rechargeable For kids Number of brush heads included 1 Number of teeth brushing de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
4. jun. 2026378 kr26 kr (7%)
12. maj 2026352 kr189 kr (35%)
9. maj 2026541 kr47 kr (8%)
8. maj 2026588 kr24 kr (4%)
7. maj 2026564 kr24 kr (4%)
3. maj 2026588 kr20 kr (3%)
2. maj 2026608 kr32 kr (6%)
30. apr. 2026576 kr64 kr (10%)
29. apr. 2026640 kr75 kr (13%)
28. apr. 2026565 kr11 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret