Gå til hovedindhold

LK OPUS 66/74, Forfradse, 1 modul, bl - Lauritz Knudsen

Lauritz KnudsenBelysningEAN: 5703302069267
Pris fra 31 krtil 42,5 kr
13 forhandlere

Prisforskel: 11,5 kr (27% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 29 kr 24. apr.

Sammenlign priser på LK OPUS 66/74, Forfradse, 1 modul, bl - Lauritz Knudsen og køb billigst

13 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 31 kr. 13 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
LK Opus 74 Forfradåse 1 modul, Blå
31 kr
Til butik
LK Opus 74 Forfradåse 1 modul, Blå billede

Produktinformation

Beregnet til montage af OPUS74 og OPUS66 1 modul planforsænket IP44 indsatse, i lette skillevægge med gipsbeklædning i dimensionerne 13-, 26- og 39 mm. Efter opmærkning, bores med hulsav ø 57 og dåsen slås ind i væggen ved hjælp af en hammer og montagedor...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Installationsmateriel
Farve: blue
Størrelse: Ø57x49mm
EAN: 5703302069267
Varenr.: 1017032808
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK OPUS 74 dåse for isætning forfra blå 1 modul
32 kr
Til butik
LK OPUS 74 dåse for isætning forfra blå 1 modul billede

Produktinformation

Beregnet til montage af OPUS74 1 modul planforsænket IP55 indsatse, i lette skillevægge med gipsbeklædning i dimensionerne 13-, 26- og 39 mm. Efter opmærkning, bores med hulsav Ø57 og dåsen slås ind i væggen ved hjælp af en hammer og montagedorn, til dåse...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Installationsmateriel
Farve: blue
Størrelse: Ø57x49mm
EAN: 5703302069267
Varenr.: 1017032808
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK Opus 74 Forfradåse 1 modul, Blå
32 kr
Til butik
LK Opus 74 Forfradåse 1 modul, Blå billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: El artikler
Farve: blue
Størrelse: Ø57x49mm
EAN: 5703302069267
Varenr.: 1017032808
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK OPUS 66/74 forfradåse 1 modul, blå
33 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
OPUS 66/74 dåse for isætning forfra blå 1 modul, blå
33,34 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Opus 74 Forfradåse 1 modul, Blå
34 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Opus 74 forfradåse 1 modul
34 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
OPUS ® 74 Forfradåse 1 modul, blå
37 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Opus74 dåse forfra 1m blå
37,5 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Opus 74 forfradåse 1 modul
37,56 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
Opus 74 forfradåse 1 modul
37,56 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
LK OPUS 66/74, Forfradse, 1 modul, bl - Lauritz Knudsen
41,25 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Opus 66/74 Forfradåse 1M Blå
42,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 13 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LK OPUS 66/74, Forfradse, 1 modul, bl - Lauritz Knudsen koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 13 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LK OPUS 66/74, Forfradse, 1 modul, bl - Lauritz Knudsen koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl31 kr31 krKøb
2LavprisVVS32 kr32 krKøb
3LavprisVærktøj32 kr32 krKøb
4Proshop DK33 kr72 krKøb
5CS MEGASTORE DK33,34 kr72,34 krKøb
6BilligVVS DK34 kr34 krKøb
7Greenline34 kr34 krKøb
8Elvvs.dk37 kr37 krKøb
9MaintainIt37,5 kr37,5 krKøb
10EL-GROSSISTEN37,56 kr37,56 krKøb
11EL-NETSALG37,56 kr37,56 krKøb
12WATTOO.DK41,25 kr41,25 krKøb
13vvsfittings.dk42,5 kr42,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LK OPUS 66/74, Forfradse, 1 modul, bl - Lauritz Knudsen

PriceData har fulgt prisen på LK OPUS 66/74, Forfradse, 1 modul, bl - Lauritz Knudsen i 133 dage. Laveste pris i perioden er 28 kr (registreret d. 30. januar 2026), højeste er 32 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 30 kr.

Den nuværende pris på 31 kr er 3% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for LK OPUS 66/74, Forfradse, 1 modul, bl - Lauritz Knudsen. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for LK OPUS 66/74, Forfradse, 1 modul, bl - Lauritz Knudsen de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 202631 kr1 kr (3%)
30. maj 202632 kr1 kr (3%)
12. maj 202631 kr1 kr (3%)
11. maj 202632 kr1 kr (3%)
4. maj 202631 kr2 kr (7%)
24. apr. 202629 kr2 kr (6%)
23. apr. 202631 kr2 kr (7%)
2. mar. 202629 kr1 kr (3%)
1. mar. 202630 kr1 kr (3%)
14. feb. 202629 kr1 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret