Gå til hovedindhold

Optoma Zw350e Dataprojekter Ultrakort Projektor Med Kort Projiceringsafstand 4000 Ansi Lumens Dlp Wxga (1280x800) 3d Hvid

OptomaElektronikEAN: 5055387666382
Pris fra 6.095 krtil 8.999 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 2.904 kr (32% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 5.856 kr 23. mar.

Sammenlign priser på Optoma Zw350e Dataprojekter Ultrakort Projektor Med Kort Projiceringsafstand 4000 Ansi Lumens Dlp Wxga (1280x800) 3d Hvid og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 6095 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Optoma ZW350e DLP-projektor WXGA HDMI
6.095 kr
Til butik
Optoma ZW350e DLP-projektor WXGA HDMI billede

Produktinformation

Optoma ZW350e - DLP-projektor - laser - 3D - 4000 lumen - WXGA (1280 x 800) - 16:10

Produktspecifikationer

Artikel nr.: E9PD7KK11EZ1
EAN: 5055387666382
Varenr.: 1000894283
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Optoma Zw350e Dataprojekter Ultrakort Projektor Med Kort Projiceringsafstand 4000 Ansi Lumens Dlp Wxga (1280x800) 3d Hvid
6.249 kr
Til butik
Optoma Zw350e Dataprojekter Ultrakort Projektor Med Kort Projiceringsafstand 4000 Ansi Lumens Dlp Wxga (1280x800) 3d Hvid billede

Produktinformation

4000 ANSI lumen og DLP leverer lyse, klare billeder i rum WXGA 1280x800-opløsning giver skarpe visuelle præsentationer DuraCore-laser, 30 000 t levetid, reducerer vedligeholdelse og bevarer farverne Kompakt hvidt design, 34 % mindre, passer til både loft- og bordmontering HDMI x2, RS232 og USB-A til dongle-strøm gør opsætning og styring enklere...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Optoma
Kategori: Professionelle projektorer
Artikel nr.: E9PD7KK11EZ1
EAN: 5055387666382
Varenr.: 5011326758
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Optoma ZW350e DLP WXGA Laser
6.479 kr
Til butik
Optoma ZW350e DLP WXGA Laser billede

Produktinformation

Optoma ZW350e DLP WXGA Laser Projektor (Varenummer: E9PD7KK11EZ1) Optoma ZW350e er en kraftfuld DLP WXGA laser-projektor designet til at levere klare, skarpe billeder med en imponerende lysstyrke og en levetid på op til 30.000 timer. Denne projektor er pe...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Optoma
Kategori: Forside
EAN: 5055387666382
Varenr.: 25647
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Optoma Projektor ZW350e - 1280 x 800 - 4000 ANSI lumens
8.999 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Optoma Zw350e Dataprojekter Ultrakort Projektor Med Kort Projiceringsafstand 4000 Ansi Lumens Dlp Wxga (1280x800) 3d Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Optoma Zw350e Dataprojekter Ultrakort Projektor Med Kort Projiceringsafstand 4000 Ansi Lumens Dlp Wxga (1280x800) 3d Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK6.095 kr6.095 krKøb
2Dustin DK6.249 kr6.335,25 krKøb
3Ultrashop6.479 kr6.479 krKøb
4Proshop DK8.999 kr8.999 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Optoma Zw350e Dataprojekter Ultrakort Projektor Med Kort Projiceringsafstand 4000 Ansi Lumens Dlp Wxga (1280x800) 3d Hvid

PriceData har fulgt prisen på Optoma Zw350e Dataprojekter Ultrakort Projektor Med Kort Projiceringsafstand 4000 Ansi Lumens Dlp Wxga (1280x800) 3d Hvid i 123 dage. Laveste pris i perioden er 5.855 kr (registreret d. 25. februar 2026), højeste er 6.105 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 5.961 kr.

Den nuværende pris på 6.095 kr er 2% over normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 72 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Optoma Zw350e Dataprojekter Ultrakort Projektor Med Kort Projiceringsafstand 4000 Ansi Lumens Dlp Wxga (1280x800) 3d Hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Optoma Zw350e Dataprojekter Ultrakort Projektor Med Kort Projiceringsafstand 4000 Ansi Lumens Dlp Wxga (1280x800) 3d Hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 20266.095 kr217 kr (4%)
25. maj 20265.878 kr227 kr (4%)
24. maj 20266.105 kr3 kr (0%)
23. maj 20266.102 kr222 kr (4%)
22. maj 20265.880 kr114 kr (2%)
20. maj 20265.994 kr24 kr (0%)
18. maj 20266.018 kr24 kr (0%)
17. maj 20266.042 kr24 kr (0%)
16. maj 20266.066 kr174 kr (3%)
14. maj 20265.892 kr23 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret