Gå til hovedindhold

Optoma ZK708T - DLP-projektor - laser - 3D - 7000 lumen - 3840 x 2160 - 16:9 - 4K - LAN - hvid

OptomaElektronikEAN: 5055387667792
Pris fra 31.359 krtil 37.998 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 6.639 kr (17% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 29.748 kr 10. apr.

Sammenlign priser på Optoma ZK708T - DLP-projektor - laser - 3D - 7000 lumen - 3840 x 2160 - 16:9 - 4K - LAN - hvid og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 31359 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Optoma ZK708T DLP-projektor Ultra HD 4K VGA HDMI HDBaseT
31.359 kr
Til butik
Optoma ZK708T DLP-projektor Ultra HD 4K VGA HDMI HDBaseT billede

Produktinformation

Optoma ZK708T - DLP-projektor - laser - 3D - 7000 lumen - 3840 x 2160 - 16:9 - 4K - LAN - hvid

Produktspecifikationer

Artikel nr.: E9PD7L112EZ1
EAN: 5055387667792
Varenr.: 1002226076
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Optoma ZK708T DLP Projector UHD 4K
33.379 kr
Til butik
Optoma ZK708T DLP Projector UHD 4K billede

Produktinformation

Optoma ZK708T DLP Projektor UHD 4K Oplev en fantastisk billedkvalitet med Optoma ZK708T DLP Projektoren, som tilbyder imponerende UHD 4K-opløsning. Denne projektor er designet til både professionelle og underholdningsorienterede brugere, der søger en førs...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Optoma
Kategori: Projektorer & Tilbehør
EAN: 5055387667792
Varenr.: 73490
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Optoma Projektor ZK708T - 3840 x 2160 - 7000 ANSI lumens
33.999 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Optoma ZK708T - DLP-projektor - laser - 3D - 7000 lumen - 3840 x 2160 - 16:9 - 4K - LAN - hvid
37.998 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Optoma ZK708T - DLP-projektor - laser - 3D - 7000 lumen - 3840 x 2160 - 16:9 - 4K - LAN - hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Optoma ZK708T - DLP-projektor - laser - 3D - 7000 lumen - 3840 x 2160 - 16:9 - 4K - LAN - hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK31.359 kr31.359 krKøb
2Ultrashop33.379 kr33.379 krKøb
3Proshop DK33.999 kr33.999 krKøb
4CS MEGASTORE DK37.998 kr37.998 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Optoma ZK708T - DLP-projektor - laser - 3D - 7000 lumen - 3840 x 2160 - 16:9 - 4K - LAN - hvid

PriceData har fulgt prisen på Optoma ZK708T - DLP-projektor - laser - 3D - 7000 lumen - 3840 x 2160 - 16:9 - 4K - LAN - hvid i 123 dage. Laveste pris i perioden er 29.638 kr (registreret d. 24. februar 2026), højeste er 33.379 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 30.749 kr.

Den nuværende pris på 31.359 kr er 2% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 63 prisfald og 26 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Optoma ZK708T - DLP-projektor - laser - 3D - 7000 lumen - 3840 x 2160 - 16:9 - 4K - LAN - hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Optoma ZK708T - DLP-projektor - laser - 3D - 7000 lumen - 3840 x 2160 - 16:9 - 4K - LAN - hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 202631.359 kr1 kr (0%)
30. maj 202631.360 kr32 kr (0%)
29. maj 202631.392 kr1.987 kr (6%)
28. maj 202633.379 kr1.990 kr (6%)
25. maj 202631.389 kr48 kr (0%)
24. maj 202631.437 kr19 kr (0%)
23. maj 202631.418 kr26 kr (0%)
22. maj 202631.444 kr62 kr (0%)
20. maj 202631.382 kr18 kr (0%)
15. maj 202631.364 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret