Gå til hovedindhold

Optoma Zh450 Standard-kast Projektor 4500 Ansi Lumens Dlp 1080p (1920x1080) 3d Hvid

OptomaProjektor – tilbehørEAN: 5055387666825
Pris fra 9.289 krtil 15.999 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 6.710 kr (42% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 9.189 kr 3. apr.

Sammenlign priser på Optoma Zh450 Standard-kast Projektor 4500 Ansi Lumens Dlp 1080p (1920x1080) 3d Hvid og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 9289 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Optoma ZH450 DLP-projektor Full HD HDMI
9.289 kr
Til butik
Optoma ZH450 DLP-projektor Full HD HDMI billede

Produktinformation

Optoma ZH450 - DLP-projektor - laser - bærbar - 3D - 4500 lumen - Full HD (1920 x 1080) - 16:9 - 1080p - hvid

Produktspecifikationer

Artikel nr.: E9PD7L321EZ1
EAN: 5055387666825
Varenr.: 1001011754
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Projektor Optoma ZH450 - standardkast, 4.500 ANSI lumen, DLP, 1080p, 3D, hvid
10.099 kr
Til butik
Projektor Optoma ZH450 - standardkast, 4.500 ANSI lumen, DLP, 1080p, 3D, hvid billede

Produktinformation

Fordele ved projektor til præsentation og mødelokaleOptoma ZH450 er en DLP projektor med 1080p, skabt til skarpe præsentationer og tydeligt billede i mødelokaler, klasseværelser og mindre auditorier. Med 4.500 ANSI lumen får du et klart og kontrastfuldt billede, også i rum med noget lys. Den laserbaserede lyskilde giver stabil billedkvalitet og lang levetid, så du kan fokusere på indholdet.Nemt at tilslutte og brugeProjektoren er udstyret med 2x HDMI 2.0, USB-A og lydudgang, så computere og medieafspillere kan kobles direkte på. Den indbyggede højttaler på 15 W gør det muligt at afspille lyd uden ekstra udstyr. Keystone-korrektion vandret/lodret ±30° og et fleksibelt zoomområde gør opsætningen enkel i forskellige rum.Projektortype: Standardkast, DLPOpløsning: 1080p (1.920 × 1.080), billedformat 16:9Lysstyrke: 4.500 ANSI lumenKontrastforhold (typisk): 300.000:1Lyskilde: Laser, levetid 30.000 tZoom: Manuel, 1,6:1; brændvidde 20,91–32,62 mmKastforhold: 1,4:1 – 2,24:1; projektionsafstand 1–10 mBilledstørrelse: 20" – 322" (508 – 8.178,8 mm)Keystone-korrektion: ±30° vandret/lodret; offset 116 %Understøttede formater: 4:3, 16:9, 16:10; Full HD og 3DTilslutninger: 2x HDMI 2.0 (fuld størrelse), USB-A (USB 2.0), hovedtelefonudgang, RS-232, RJ-45, DC-inLyd: Indbygget højttaler 15 WStrømforbrug: maks. 173 W; Øko 119 W; standby 0,5 WStøjniveau: 29 dBMål (H × B × D): 11,4 × 27,4 × 21,6 cmVægt: 3 kgDriftsområde: 0–40 °C; 0–2.500 mFarve: HvidI kassen: Fjernbetjening, netadapter, manual...

Produktspecifikationer

Mærke: Optoma
Kategori: Projektorer
Vægt: 4.41g
EAN: 5055387666825
Varenr.: 1894894
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Projektor Optoma ZH450 - standardkast, 4.500 ANSI lumen, DLP, 1080p, 3D, hvid
10.119 kr
Til butik
Projektor Optoma ZH450 - standardkast, 4.500 ANSI lumen, DLP, 1080p, 3D, hvid billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Optoma
Kategori: Projektorer
Vægt: 4.41g
EAN: 5055387666825
Varenr.: 1894894
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Optoma ZH450 DLP FULL HD Laser
10.529 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Optoma Zh450 Standard-kast Projektor 4500 Ansi Lumens Dlp 1080p (1920x1080) 3d Hvid
11.249 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Optoma Projektor ZH450 - 1920 x 1080 - 4500 ANSI lumens
15.999 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Optoma Zh450 Standard-kast Projektor 4500 Ansi Lumens Dlp 1080p (1920x1080) 3d Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Optoma Zh450 Standard-kast Projektor 4500 Ansi Lumens Dlp 1080p (1920x1080) 3d Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK9.289 kr9.289 krKøb
2Boligcenter DK10.099 kr10.099 krKøb
3Vivas DK10.119 kr10.198 krKøb
4Ultrashop10.529 kr10.529 krKøb
5Dustin DK11.249 kr11.335,25 krKøb
6Proshop DK15.999 kr15.999 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Optoma Zh450 Standard-kast Projektor 4500 Ansi Lumens Dlp 1080p (1920x1080) 3d Hvid

PriceData har fulgt prisen på Optoma Zh450 Standard-kast Projektor 4500 Ansi Lumens Dlp 1080p (1920x1080) 3d Hvid i 124 dage. Laveste pris i perioden er 9.189 kr (registreret d. 3. april 2026), højeste er 9.508 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 9.293 kr.

Den nuværende pris på 9.289 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 48 prisfald og 41 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Optoma Zh450 Standard-kast Projektor 4500 Ansi Lumens Dlp 1080p (1920x1080) 3d Hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Optoma Zh450 Standard-kast Projektor 4500 Ansi Lumens Dlp 1080p (1920x1080) 3d Hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20269.289 kr5 kr (0%)
2. jun. 20269.294 kr3 kr (0%)
1. jun. 20269.297 kr5 kr (0%)
31. maj 20269.302 kr7 kr (0%)
30. maj 20269.309 kr10 kr (0%)
29. maj 20269.299 kr10 kr (0%)
28. maj 20269.309 kr4 kr (0%)
27. maj 20269.305 kr2 kr (0%)
25. maj 20269.307 kr24 kr (0%)
24. maj 20269.283 kr8 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret