Gå til hovedindhold

Optoma Zh420 Standard-kast Projektor 4300 Ansi Lumens Dlp 1080p (1920x1080) 3d Hvid

OptomaElektronikEAN: 5055387666801
Pris fra 8.311 krtil 9.119 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 808 kr (9% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 8.127 kr 12. maj

Sammenlign priser på Optoma Zh420 Standard-kast Projektor 4300 Ansi Lumens Dlp 1080p (1920x1080) 3d Hvid og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 8311 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Optoma Projektor ZH420 - 1920 x 1080 - 4300 ANSI lumens
8.311 kr
Til butik
Optoma Projektor ZH420 - 1920 x 1080 - 4300 ANSI lumens billede

Produktinformation

DLP-projektor, laser, 3D, 4300 lumen, Full HD (1920 x 1080), 16:9, 1080p, hvid

Produktspecifikationer

Mærke: Optoma
Kategori: Projektor
Artikel nr.: E9PD7L301EZ1
EAN: 5055387666801
Varenr.: 3164975
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Optoma Zh420 Standard-kast Projektor 4300 Ansi Lumens Dlp 1080p (1920x1080) 3d Hvid
8.374 kr
Til butik
Optoma Zh420 Standard-kast Projektor 4300 Ansi Lumens Dlp 1080p (1920x1080) 3d Hvid billede

Produktinformation

4300 ANSI lumen sikrer klare, letlæselige billeder i oplyste mødelokaler 1080p DLP og HDR10 leverer skarpe, naturlige detaljer til præsentationer Laserlyskilde med 30.000 t levetid reducerer vedligeholdelse og behov for udskiftning ±30° keystone, 1,12–1,47 kasteforhold og 1,3x zoom passer til forskellige rum IP6X-støvklassificering, stille 29 dB-drift og indbygget 15 W-højttaler...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Optoma
Kategori: Professionelle projektorer
Artikel nr.: E9PD7L301EZ1
EAN: 5055387666801
Varenr.: 5011339783
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Optoma ZH420 DLP-projektor Full HD HDMI
8.498 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Optoma ZH420 DLP FULL HD Laser
9.119 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Optoma Zh420 Standard-kast Projektor 4300 Ansi Lumens Dlp 1080p (1920x1080) 3d Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Optoma Zh420 Standard-kast Projektor 4300 Ansi Lumens Dlp 1080p (1920x1080) 3d Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK8.311 kr8.311 krKøb
2Dustin DK8.374 kr8.460,25 krKøb
3CompuMail DK8.498 kr8.498 krKøb
4Ultrashop9.119 kr9.119 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Optoma Zh420 Standard-kast Projektor 4300 Ansi Lumens Dlp 1080p (1920x1080) 3d Hvid

PriceData har fulgt prisen på Optoma Zh420 Standard-kast Projektor 4300 Ansi Lumens Dlp 1080p (1920x1080) 3d Hvid i 130 dage. Laveste pris i perioden er 8.127 kr (registreret d. 12. maj 2026), højeste er 8.499 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 8.272 kr.

Den nuværende pris på 8.311 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 65 prisfald og 24 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Optoma Zh420 Standard-kast Projektor 4300 Ansi Lumens Dlp 1080p (1920x1080) 3d Hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Optoma Zh420 Standard-kast Projektor 4300 Ansi Lumens Dlp 1080p (1920x1080) 3d Hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20268.311 kr183 kr (2%)
1. jun. 20268.128 kr1 kr (0%)
30. maj 20268.129 kr1 kr (0%)
29. maj 20268.128 kr38 kr (0%)
27. maj 20268.166 kr74 kr (1%)
24. maj 20268.240 kr71 kr (1%)
23. maj 20268.311 kr3 kr (0%)
21. maj 20268.314 kr36 kr (0%)
20. maj 20268.350 kr38 kr (0%)
19. maj 20268.388 kr77 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret