Gå til hovedindhold

Optoma Projektor Photon Go - FullHD - Ultra Short Throw - Triple Laser RGB - HDR10 - Smart Projector - 1920 x 1080 - 650 lumens

OptomaProjektor – tilbehørEAN: 5055387668928
Pris fra 4.999 krtil 7.990 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 2.991 kr (37% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 4.976 kr 24. maj

Sammenlign priser på Optoma Projektor Photon Go - FullHD - Ultra Short Throw - Triple Laser RGB - HDR10 - Smart Projector - 1920 x 1080 - 650 lumens og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 4999 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Optoma Projektor Photon Go - FullHD - Ultra Short Throw - Triple Laser RGB - HDR10 - Smart Projector - 1920 x 1080 - 650 lumens
-38%4.999 kr
Før 7.999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Optoma Projektor Photon Go - FullHD - Ultra Short Throw - Triple Laser RGB - HDR10 - Smart Projector - 1920 x 1080 - 650 lumens billede

Produktinformation

Projektoren Optoma Photon Go leverer Full HD 1080p DLP-projektion med en ultra short throw 0.18:1-linse, RGB triple-laserlyskilde, HDR10-kompatibilitet og Google TV-smartfunktioner ved 650 lumens. Photon Go er designet som en smart, bærbar projektor og kombinerer DuraCore MultiColor Laser-teknologi (op til 20.000 timer) med en indbygget Time-of-Flight (ToF)-sensor til automatisk keystone- og fokuskorrektion, hvilket gør det nemt at opsætte et stort billede tæt på projektionsfladen. Ultra short throw-projektion til et 100" billede mindre end 25 cm fra overfladen Indbygget batteri til op til 1,5 timers medieafspilning eller op til 4 timers musikafspilning i Bluetooth-højttalertilstand Google TV med Google Cast-understøttelse og Google Assistant 150% DCI-P3-farvedækning 2 x 10W integrerede højttalere med Dolby Audio Tilslutninger: WiFi (5 GHz), HDMI 2.0, USB-C Bærbar underholdning på storskærm med smart streaming, laserydelse for farver og fleksibel trådløs afspilning til hjemmet eller på rejsen.

Produktspecifikationer

Mærke: Optoma
Kategori: Projektor
Artikel nr.: E3PS001B111
EAN: 5055387668928
Varenr.: 3342394
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Projektor - Optoma Photon Go, standard throw, 1080p, 650 ANSI, sort
-18%5.099 kr
Før 6.199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Projektor - Optoma Photon Go, standard throw, 1080p, 650 ANSI, sort billede

Produktinformation

Fordele ved projektor til hjemmebio og præsentationOptoma Photon Go er en smart 1080p DLP projektor, der giver skarpe billeder til film, spil og præsentationer. Med 650 ANSI lumen og understøttelse af HDR10 og HLG får du naturtro kontrast og farver i et kompakt design til skrivebordet. Indbygget Wi‑Fi og Smart TV-funktion giver nem adgang til streaming og apps, og de to højttalere på i alt 10 W leverer lyd til hverdagsbrug.Nem opsætning og fleksibel brugProjektoren er udviklet som standard throw og passer til lærreder fra 60–100" på en afstand af 1,52–2,54 m. Keystone-justering horisontalt og vertikalt hjælper med en lige billedramme, og zoomfunktion (fast type) gør finjusteringen enkel. Laser-lyskilden er vurderet til 20.000 timer, så du kan se indhold i årevis uden udskiftning.Tilkoblinger og komfortTilslut let via HDMI, S/PDIF, USB og RJ‑45. Der medfølger fjernbetjening, netadapter, USB-kabel og batterier, så du kan komme i gang med det samme. Støjniveauet er 35 dB, og strømforbruget er maks. 85 W med 0,5 W i standby. Enheden kan også køre på batteri i op til 1,5 time.Projectionsteknologi: DLPOpløsning: 1080p (1.920 × 1.080), 16:9Lysstyrke: 650 ANSI lumenKontrast: 800:1HDR: HDR10, HLGKastetype: Standard throw, kastforhold 0,18:1Lærredsstørrelse: 60–100" (1.524–2.540 mm)Projiceringsafstand: 1,52–2,54 mKeystone: H −10° til 10°, V −5° til 5°Lyskilde: Laser, levetid 20.000 tHøjttalere: 2 ×, samlet 10 W RMSNetværk: Wi‑Fi, Ethernet LANSmart funktioner: Smart TV, smart projektorTilslutninger: 1× HDMI, S/PDIF, USB, RJ‑45Strøm: 100–240 V, 50–60 Hz; maks. 85 W; standby 0,5 WBatteritid: Op til 1,5 timeMål (H × B × D): 6,2 × 15,7 × 25,2 cmVægt: 1,72 kgStøjniveau: 35 dB...

Produktspecifikationer

Mærke: Optoma
Kategori: Projektorer
Vægt: 3.24g
EAN: 5055387668928
Varenr.: 1997765
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Optoma Photon Go DLP Full HD
5.099 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Projektor - Optoma Photon Go, standard throw, 1080p, 650 ANSI, sort
-18%5.119 kr
Før 6.219 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Optoma Photon Go - DLP-projektor
5.299 kr
Til butik
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Optoma Photon Go DLP-projektor 1080p - ultrakort kast, RGB-laser, Google TV
-36%6.494 kr
Før 10.119 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Optoma PH31UST Smart portable ultra
7.289 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Optoma Photon Go Smart portabel projektor
7.990 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Optoma Projektor Photon Go - FullHD - Ultra Short Throw - Triple Laser RGB - HDR10 - Smart Projector - 1920 x 1080 - 650 lumens koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Optoma Projektor Photon Go - FullHD - Ultra Short Throw - Triple Laser RGB - HDR10 - Smart Projector - 1920 x 1080 - 650 lumens koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK4.999 kr4.999 krKøb
2Boligcenter DK5.099 kr5.099 krKøb
3CompuMail DK5.099 kr5.099 krKøb
4Vivas DK5.119 kr5.198 krKøb
5CS MEGASTORE DK5.299 kr5.299 krKøb
6Livera DK6.494 kr6.563 krKøb
7Ultrashop7.289 kr7.289 krKøb
8Komplett DK7.990 kr7.990 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Optoma Projektor Photon Go - FullHD - Ultra Short Throw - Triple Laser RGB - HDR10 - Smart Projector - 1920 x 1080 - 650 lumens

PriceData har fulgt prisen på Optoma Projektor Photon Go - FullHD - Ultra Short Throw - Triple Laser RGB - HDR10 - Smart Projector - 1920 x 1080 - 650 lumens i 143 dage. Laveste pris i perioden er 4.976 kr (registreret d. 24. maj 2026), højeste er 7.289 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 5.799 kr.

Den nuværende pris på 4.999 kr er 14% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 45 prisfald og 44 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Optoma Projektor Photon Go - FullHD - Ultra Short Throw - Triple Laser RGB - HDR10 - Smart Projector - 1920 x 1080 - 650 lumens. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Optoma Projektor Photon Go - FullHD - Ultra Short Throw - Triple Laser RGB - HDR10 - Smart Projector - 1920 x 1080 - 650 lumens de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 20264.999 kr23 kr (0%)
24. maj 20264.976 kr23 kr (0%)
23. maj 20264.999 kr203 kr (4%)
20. maj 20265.202 kr137 kr (3%)
16. maj 20265.065 kr211 kr (4%)
8. maj 20265.276 kr23 kr (0%)
7. maj 20265.299 kr51 kr (1%)
3. maj 20265.350 kr2 kr (0%)
2. maj 20265.352 kr10 kr (0%)
1. maj 20265.362 kr273 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret