Gå til hovedindhold

Optoma ML1080 - DLP-projektor - laser - bærbar - 1200 lumen - Full HD (1920 x 1080) - 16:9 - 1080p - kort kast fikseret objektiv - hvid

OptomaProjektor – tilbehørEAN: 5055387667402
Pris fra 6.666 krtil 9.990 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 3.324 kr (33% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Optoma ML1080 - DLP-projektor - laser - bærbar - 1200 lumen - Full HD (1920 x 1080) - 16:9 - 1080p - kort kast fikseret objektiv - hvid og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 6666 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Optoma Projektor ML1080 - 1920 x 1080 - 1200 ANSI lumens
-27%6.666 kr
Før 9.111 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Optoma Projektor ML1080 - 1920 x 1080 - 1200 ANSI lumens billede

Produktinformation

Funktioner Avanceret RGB triple laser teknologi og Full HD Energi besparende, levende farver og utrolige detaljer Designet med miljøet i tankerne Laser teknologi reducerer strømforbruget og sikrer en lang produktlevetid Ultra bærbart, kompakt og fleksibelt design med bæretaske Brug hvor som helst, peg og spil Automatisk keystone og fokus Justerer automatisk for et klart, skarpt og perfekt lige billede ML1080 er Optomas mest bærbare og strømbesparende projektor til dato. Den vejer kun 1 kg, og dens slanke og kompakte formfaktor leverer skarpe farver, utrolig lysstyrke og fleksible opsætningsfunktioner til brug i hjemmet, forskellige immersive installationer og professionelle miljøer på farten. Bygget med premium RGB triple laser lyskilde teknologi og Full HD 1080p opløsning, har ML1080 en lysstyrke på 1200 lumen og producerer præcise, biografkvalitetsfarver for en uovertruffen billedydelse sammenlignet med projektorer i lignende størrelse. Innovativ Time-of-Flight (ToF) teknologi leverer automatisk geometrisk og fokuskorrigering for at skabe et perfekt projiceret billede på et øjeblik. Derudover giver fire-hjørne korrektion øjeblikkelig peg-og-spil funktionalitet. Hjemmebrugere kan drage fordel af den praktiske USB-C strømindgangsport, hvilket gør det muligt at bruge PD 3.0 bærbare opladningsbatterier for at nyde videoindhold på farten til udendørs film, camping, ferier og mere.

Produktspecifikationer

Mærke: Optoma
Kategori: Projektor
Artikel nr.: E9PP7LB01EZ1
EAN: 5055387667402
Varenr.: 3204858
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Optoma Ml1080 Standard Kasteprojektor 550 Ansi Lumens Dlp 1080p (1920x1080) Hvid
6.874 kr
Til butik
Optoma Ml1080 Standard Kasteprojektor 550 Ansi Lumens Dlp 1080p (1920x1080) Hvid billede

Produktinformation

Full HD 1080p med RGB trippellaser for præcis farvegengivelse i biografkvalitet Autofokus og automatisk keystone gør opsætningen hurtig og problemfri USB-C PD-strøm understøtter brug af bærbart batteri til udendørsforevisninger 30 000 t laserlivstid reducerer vedligeholds- og energiomkostninger Kompakt design på 1 kg med IP5X-støvtæthed for pålidelig mobilitet...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Optoma
Kategori: Bærbare projektorer
Artikel nr.: E9PP7LB01EZ1
EAN: 5055387667402
Varenr.: 5011357159
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Optoma ML1080 DLP-projektor Full HD HDMI
8.693 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Optoma ML1080 - DLP-projektor - laser - bærbar - 1200 lumen - Full HD (1920 x 1080) - 16:9 - 1080p - kort kast fikseret objektiv - hvid
8.871 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Optoma ML1080 DLP Projector ANSI
9.679 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Optoma DLP Projektor ML1080
9.990 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Optoma ML1080 - DLP-projektor - laser - bærbar - 1200 lumen - Full HD (1920 x 1080) - 16:9 - 1080p - kort kast fikseret objektiv - hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Optoma ML1080 - DLP-projektor - laser - bærbar - 1200 lumen - Full HD (1920 x 1080) - 16:9 - 1080p - kort kast fikseret objektiv - hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK6.666 kr6.666 krKøb
2Dustin DK6.874 kr6.960,25 krKøb
3CompuMail DK8.693 kr8.693 krKøb
4CS MEGASTORE DK8.871 kr8.871 krKøb
5Ultrashop9.679 kr9.679 krKøb
6Komplett DK9.990 kr9.990 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Optoma ML1080 - DLP-projektor - laser - bærbar - 1200 lumen - Full HD (1920 x 1080) - 16:9 - 1080p - kort kast fikseret objektiv - hvid

PriceData har fulgt prisen på Optoma ML1080 - DLP-projektor - laser - bærbar - 1200 lumen - Full HD (1920 x 1080) - 16:9 - 1080p - kort kast fikseret objektiv - hvid i 161 dage. Laveste pris i perioden er 6.666 kr (registreret d. 23. maj 2026), højeste er 9.082 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 8.686 kr.

Den nuværende pris på 6.666 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 23% den seneste måned. Der er registreret 43 prisfald og 37 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 81 prisændringer for Optoma ML1080 - DLP-projektor - laser - bærbar - 1200 lumen - Full HD (1920 x 1080) - 16:9 - 1080p - kort kast fikseret objektiv - hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 81 prisændringer for Optoma ML1080 - DLP-projektor - laser - bærbar - 1200 lumen - Full HD (1920 x 1080) - 16:9 - 1080p - kort kast fikseret objektiv - hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 20266.666 kr1.996 kr (23%)
15. maj 20268.662 kr1 kr (0%)
13. maj 20268.663 kr1 kr (0%)
10. maj 20268.662 kr1 kr (0%)
9. maj 20268.663 kr45 kr (1%)
8. maj 20268.708 kr20 kr (0%)
7. maj 20268.688 kr10 kr (0%)
4. maj 20268.678 kr5 kr (0%)
3. maj 20268.683 kr5 kr (0%)
2. maj 20268.678 kr10 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret