Gå til hovedindhold

Optoma HZ40HDR - DLP-projektor - laser - 3D - 4000 lumen - Full HD (1920 x 1080) - 16:9 - 1080p - hvid

OptomaElektronikEAN: 5055387667624
Pris fra 4.810 krtil 7.795 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 2.985 kr (38% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Optoma HZ40HDR - DLP-projektor - laser - 3D - 4000 lumen - Full HD (1920 x 1080) - 16:9 - 1080p - hvid og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 4810 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Optoma HZ40HDR DLP-projektor Full HD
4.810 kr
Til butik
Optoma HZ40HDR DLP-projektor Full HD billede

Produktinformation

Optoma HZ40HDR - DLP-projektor - laser - 3D - 4000 lumen - Full HD (1920 x 1080) - 16:9 - 1080p - hvid

Produktspecifikationer

Artikel nr.: E9PD7KK01EZ14KH
EAN: 5055387667624
Varenr.: 1001208199
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Optoma HZ40HDR - DLP-projektor - laser - 3D - 4000 lumen - Full HD (1920 x 1080) - 16:9 - 1080p - hvid
5.001 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Optoma Projektor HZ40HDR - 1920 x 1080 - 4000 ANSI lumens
5.131 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Optoma HZ40HDR DLP-projektor Full HD
5.569 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Optoma HZ40HDR projektor - 4.000 ANSI lumen, DLP, 1080p, 3D - Hvid
-9%6.299 kr
Før 6.899 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Optoma HZ40HDR projektor - 4.000 ANSI lumen, DLP, 1080p, 3D - Hvid
-9%6.319 kr
Før 6.919 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Optoma HZ40HDR 1080p Full HD-laserprojektor
6.636 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Optoma Hz40hdr Standard-kast Projektor 4000 Ansi Lumens Dlp 1080p (1920x1080) 3d Hvid
7.499 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Optoma DLP Laser Projektor HZ40HDR
7.795 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Optoma HZ40HDR - DLP-projektor - laser - 3D - 4000 lumen - Full HD (1920 x 1080) - 16:9 - 1080p - hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Optoma HZ40HDR - DLP-projektor - laser - 3D - 4000 lumen - Full HD (1920 x 1080) - 16:9 - 1080p - hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK4.810 kr4.810 krKøb
2CS MEGASTORE DK5.001 kr5.001 krKøb
3Proshop DK5.131 kr5.131 krKøb
4Ultrashop5.569 kr5.569 krKøb
5Boligcenter DK6.299 kr6.299 krKøb
6Vivas DK6.319 kr6.398 krKøb
7Teknikproffset DK6.636 kr6.695 krKøb
8Dustin DK7.499 kr7.585,25 krKøb
9Komplett DK7.795 kr7.795 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Optoma HZ40HDR - DLP-projektor - laser - 3D - 4000 lumen - Full HD (1920 x 1080) - 16:9 - 1080p - hvid

PriceData har fulgt prisen på Optoma HZ40HDR - DLP-projektor - laser - 3D - 4000 lumen - Full HD (1920 x 1080) - 16:9 - 1080p - hvid i 144 dage. Laveste pris i perioden er 4.810 kr (registreret d. 22. maj 2026), højeste er 5.958 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 5.522 kr.

Den nuværende pris på 4.810 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 10% den seneste måned. Der er registreret 70 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Optoma HZ40HDR - DLP-projektor - laser - 3D - 4000 lumen - Full HD (1920 x 1080) - 16:9 - 1080p - hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Optoma HZ40HDR - DLP-projektor - laser - 3D - 4000 lumen - Full HD (1920 x 1080) - 16:9 - 1080p - hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 20264.810 kr396 kr (8%)
14. maj 20265.206 kr18 kr (0%)
12. maj 20265.188 kr19 kr (0%)
11. maj 20265.207 kr4 kr (0%)
10. maj 20265.211 kr66 kr (1%)
9. maj 20265.277 kr5 kr (0%)
8. maj 20265.282 kr46 kr (1%)
7. maj 20265.328 kr24 kr (0%)
6. maj 20265.352 kr48 kr (1%)
3. maj 20265.400 kr23 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret