Gå til hovedindhold

Naga Opslagstavle 60x40 cm med sort hessian og magnetisk kridttavle - inkl. 4 kridt, 4 pins og 2 magneter

NagaOpslagstavlerEAN: 5708573138131
Pris fra 199 krtil 228 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 29 kr (13% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 131,4 kr 19. mar.

Sammenlign priser på Opslagstavle 60x40 cm med sort hessian og magnetisk kridttavle - inkl. 4 kridt, 4 pins og 2 magneter og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 199 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Naga A/S
TrustScore 4.5 ud af 54,5
60 x 40 cm. Kombitavle, sort hessian / magnetisk kridt
-9%199 kr
Før 219 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
60 x 40 cm. Kombitavle, sort hessian / magnetisk kridt billede

Produktinformation

Inkl. 4 stk. kridt, 4 pins og 2 magneter.

Produktspecifikationer

Mærke: NAGA
Kategori: Opslagstavler
EAN: 5708573138131
Varenr.: 1515
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Opslagstavle 60x40 cm med sort hessian og magnetisk kridttavle - inkl. 4 kridt, 4 pins og 2 magneter
228 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Opslagstavle 60x40 cm med sort hessian og magnetisk kridttavle - inkl. 4 kridt, 4 pins og 2 magneter koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Opslagstavle 60x40 cm med sort hessian og magnetisk kridttavle - inkl. 4 kridt, 4 pins og 2 magneter koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Naga A/S199 kr199 krKøb
2CS MEGASTORE DK228 kr267 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Opslagstavle 60x40 cm med sort hessian og magnetisk kridttavle - inkl. 4 kridt, 4 pins og 2 magneter

PriceData har fulgt prisen på Opslagstavle 60x40 cm med sort hessian og magnetisk kridttavle - inkl. 4 kridt, 4 pins og 2 magneter i 182 dage. Laveste pris i perioden er 131,4 kr (registreret d. 19. marts 2026), højeste er 219 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 195 kr.

Den nuværende pris på 199 kr er 2% over normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 39 prisændringer for Opslagstavle 60x40 cm med sort hessian og magnetisk kridttavle - inkl. 4 kridt, 4 pins og 2 magneter. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 39 prisændringer for Opslagstavle 60x40 cm med sort hessian og magnetisk kridttavle - inkl. 4 kridt, 4 pins og 2 magneter de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026199 kr20 kr (9%)
29. maj 2026219 kr2 kr (1%)
23. maj 2026217 kr27 kr (14%)
21. maj 2026190 kr1,15 kr (1%)
18. maj 2026191,15 kr7,85 kr (4%)
15. maj 2026199 kr7,85 kr (4%)
13. maj 2026191,15 kr7,85 kr (4%)
11. maj 2026199 kr1 kr (1%)
9. maj 2026198 kr1 kr (1%)
6. maj 2026199 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret