Gå til hovedindhold

Opladningsskab til bærbare og tablets 15,6" - DIGITUS, mobil vogn med data­synk og UV‑C

DIGITUSEAN: 4016032486152
Pris fra 10.313 krtil 12.019 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 1.706 kr (14% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 8.395 kr 24. maj

Sammenlign priser på Opladningsskab til bærbare og tablets 15,6" - DIGITUS, mobil vogn med data­synk og UV‑C og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 10313 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
DIGITUS DN-45005 Vogn med hjul 30 tablets / notebooks Op til 15,6"
10.313 kr
Til butik
DIGITUS DN-45005 Vogn med hjul 30 tablets / notebooks Op til 15,6" billede

Produktinformation

DIGITUS DN-45005 - Vogn med hjul (synk., opladning og UV-rens) - for 30 tablets / notebooks - mobil - låsbar - koldvalset stål, aluminium af høj styrke, ABS plastic - sort - skærmstørrelse: op til 16" - output: 5 V

Produktspecifikationer

Mærke: DIGITUS
Artikel nr.: DN-45005
EAN: 4016032486152
Varenr.: 1001124153
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DIGITUS DN-45005 cart - for 30 tablets / notebooks - mobile - black
10.568 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Opladningsskab til bærbare og tablets 15,6" - DIGITUS, mobil vogn med data­synk og UV‑C
-1%11.999 kr
Før 12.099 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Opladningsskab til bærbare og tablets 15,6" - DIGITUS, mobil vogn med data­synk og UV‑C billede

Produktinformation

Mobil opladningsvogn til skole, kontor og kursusHold styr på klasse- eller firmatablets med dette robuste opladningsskab fra DIGITUS. Skabet rummer op til 30 enheder - både bærbare og tablets - med skærmstørrelser op til 15,6". Den mobile vogn står sikkert på låsbare hjul, har praktiske håndtag og effektiv ventilation med 3 indbyggede blæsere. LED‑indikatorer giver et hurtigt overblik, mens kabelføring og hylder gør det let at organisere enhederne.Synkronisering og hygiejne i én løsningUd over opladning via USB understøtter skabet datasynkronisering, så enheder kan opdateres samlet. UV‑C LED‑funktion giver desinfektion af enhedernes overflader under opbevaring. Perfekt til skoler, biblioteker, kursuscentre og virksomheder, hvor mange enheder skal håndteres sikkert og ensartet.Type: Mobil vogn til håndtering af bærbare enhederUnderstøttede enheder: Laptop og tabletAntal enheder: 30Maks. skærmstørrelse: 39,6 cm (15,6")Tilslutning til enheder: USBStrømkilde: ACSamlet effekt: 300 W (ca. 10 W pr. enhed)Sikkerhed: Nøglelås, låsbare hjulVentilation: Ja, 3 blæsereUV‑C LED‑desinfektion: JaKabelføring: JaHylder: 2Slotbredde: 41,5 cmHusmateriale: ABS, aluminium, stålPlacering: GulvMål (H × B × D): 126,0 × 82,4 × 65,0 cmMedfølger: AC‑kabel, manual...

Produktspecifikationer

Mærke: Digitus
Kategori: Dockingstationer
Vægt: 148.76g
EAN: 4016032486152
Varenr.: 1927370
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Opladningsskab til bærbare og tablets 15,6" - DIGITUS, mobil vogn med data­synk og UV‑C
-1%12.019 kr
Før 12.119 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Opladningsskab til bærbare og tablets 15,6" - DIGITUS, mobil vogn med data­synk og UV‑C koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Opladningsskab til bærbare og tablets 15,6" - DIGITUS, mobil vogn med data­synk og UV‑C koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK10.313 kr10.313 krKøb
2Proshop DK10.568 kr10.568 krKøb
3Boligcenter DK11.999 kr11.999 krKøb
4Vivas DK12.019 kr14.018 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Opladningsskab til bærbare og tablets 15,6" - DIGITUS, mobil vogn med data­synk og UV‑C

PriceData har fulgt prisen på Opladningsskab til bærbare og tablets 15,6" - DIGITUS, mobil vogn med data­synk og UV‑C i 176 dage. Laveste pris i perioden er 8.395 kr (registreret d. 24. maj 2026), højeste er 10.835 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 10.336 kr.

Den nuværende pris på 10.313 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 34 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 55 prisændringer for Opladningsskab til bærbare og tablets 15,6" - DIGITUS, mobil vogn med data­synk og UV‑C. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 55 prisændringer for Opladningsskab til bærbare og tablets 15,6" - DIGITUS, mobil vogn med data­synk og UV‑C de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 202610.313 kr3 kr (0%)
30. maj 202610.310 kr8 kr (0%)
29. maj 202610.318 kr4 kr (0%)
28. maj 202610.322 kr239 kr (2%)
26. maj 202610.083 kr1.688 kr (20%)
24. maj 20268.395 kr1.942 kr (19%)
22. maj 202610.337 kr1.906 kr (23%)
21. maj 20268.431 kr188 kr (2%)
20. maj 20268.619 kr1.720 kr (17%)
17. maj 202610.339 kr9 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret