Gå til hovedindhold

Opinel Trekking N°08 w Leather strap (Brun (BLACK BROWN))

OpinelHovedtelefonerEAN: 3123840022111
Pris fra 150 krtil 179 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 29 kr (16% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 149,95 kr 16. mar.

Sammenlign priser på Opinel Trekking N°08 w Leather strap (Brun (BLACK BROWN)) og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 150 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Outdoor i Centrum
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Opinel Trekking No 8 Kniv Brun
150 kr
Til butik
Opinel Trekking No 8 Kniv Brun billede

Produktinformation

Den franske klassisker i mange skønne farver

Produktspecifikationer

Kategori: Knive - Økser
EAN: 3123840022111
Varenr.: 1650-7064
Gå til Outmore.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Opinel Trekking NÂ °08 black brown
-11%151,95 kr
Før 170 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Knivsalg.dk
TrustScore 4 ud af 54,0
Opinel Trekking N08 black brown
-11%151,95 kr
Før 170 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til MAXiPRO
TrustScore 4 ud af 53,7
Opinel Trekking NÂ °08 black brown
-11%151,95 kr
Før 170 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Trendyhjem.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,1
Opinel Trekking NØÃ‚ °08 black brown
151,95 kr
Til butik
Gå til Friluftsland.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,2
Opinel Trekking N°08 w Leather strap (Brun (BLACK BROWN))
179 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Opinel Trekking N°08 w Leather strap (Brun (BLACK BROWN)) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Opinel Trekking N°08 w Leather strap (Brun (BLACK BROWN)) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Outdoor i Centrum150 kr150 krKøb
2Outmore.dk151,95 kr151,95 krKøb
3Knivsalg.dk151,95 kr151,95 krKøb
4MAXiPRO151,95 kr151,95 krKøb
5Trendyhjem.dk151,95 kr151,95 krKøb
6Friluftsland.dk179 kr179 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Opinel Trekking N°08 w Leather strap (Brun (BLACK BROWN))

PriceData har fulgt prisen på Opinel Trekking N°08 w Leather strap (Brun (BLACK BROWN)) i 183 dage. Laveste pris i perioden er 149,95 kr (registreret d. 19. januar 2026), højeste er 170 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 157 kr.

Den nuværende pris på 150 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Opinel Trekking N°08 w Leather strap (Brun (BLACK BROWN)). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Opinel Trekking N°08 w Leather strap (Brun (BLACK BROWN)) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 2026150 kr1,95 kr (1%)
21. maj 2026151,95 kr1,95 kr (1%)
9. maj 2026150 kr20 kr (12%)
29. apr. 2026170 kr13,05 kr (8%)
13. apr. 2026156,95 kr13,05 kr (8%)
30. mar. 2026170 kr20,05 kr (13%)
16. mar. 2026149,95 kr20,05 kr (12%)
4. mar. 2026170 kr1 kr (1%)
3. mar. 2026169 kr14,05 kr (9%)
16. feb. 2026154,95 kr14,05 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret