Gå til hovedindhold

Vikan Ophæng, Nito, stål, rustfrit stål | Skumudstyr | NODISCOUNT | Skumudstyr

VikanSkumudstyrEAN: 5705020093487
Pris fra 663,96 krtil 825 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 161,04 kr (20% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 663 kr 13. apr.

Sammenlign priser på Ophæng, Nito, stål, rustfrit stål | Skumudstyr | NODISCOUNT | Skumudstyr og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 663.96 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Vikan Rustfrit ophæng til skumsprøjte, 9303x/9305x
-36%663,96 kr
Før 1.031,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Vikan Rustfrit ophæng til skumsprøjte, 9303x/9305x billede

Produktinformation

Vægmonteret ophæng til slanger og skumsprøjter. Til slanger på maks. 20 meter.

Produktspecifikationer

Mærke: Vikan
Kategori: Rengøring og rengøringsmidler
EAN: 5705020093487
Varenr.: 591132
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Ophæng, Nito, stål, rustfrit stål | Skumudstyr | NODISCOUNT | Skumudstyr
-20%825 kr
Før 1.031,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Ophæng, Nito, stål, rustfrit stål | Skumudstyr | NODISCOUNT | Skumudstyr billede

Produktinformation

Vores rustfrie stål ophæng, Nito, er den ultimative løsning til at organisere og opbevare slanger og skumsprøjter på en praktisk og stilfuld måde. Uanset om det er derhjemme eller på din arbejdsplads, vil dette vægmonterede ophæng hjælpe med at holde dine...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Vikan
Kategori: Skumudstyr
EAN: 5705020093487
Varenr.: 47429077795153

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ophæng, Nito, stål, rustfrit stål | Skumudstyr | NODISCOUNT | Skumudstyr koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ophæng, Nito, stål, rustfrit stål | Skumudstyr | NODISCOUNT | Skumudstyr koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Globaltools.dk663,96 kr663,96 krKøb
2Sikkerhedsgiganten825 kr825 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ophæng, Nito, stål, rustfrit stål | Skumudstyr | NODISCOUNT | Skumudstyr

PriceData har fulgt prisen på Ophæng, Nito, stål, rustfrit stål | Skumudstyr | NODISCOUNT | Skumudstyr i 155 dage. Laveste pris i perioden er 663 kr (registreret d. 5. april 2026), højeste er 1.031,25 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 763 kr.

Den nuværende pris på 663,96 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 20% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for Ophæng, Nito, stål, rustfrit stål | Skumudstyr | NODISCOUNT | Skumudstyr. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for Ophæng, Nito, stål, rustfrit stål | Skumudstyr | NODISCOUNT | Skumudstyr de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026663,96 kr161,04 kr (20%)
30. maj 2026825 kr161,04 kr (24%)
23. maj 2026663,96 kr7,04 kr (1%)
22. maj 2026671 kr7,04 kr (1%)
15. maj 2026663,96 kr161,04 kr (20%)
14. maj 2026825 kr161,04 kr (24%)
2. maj 2026663,96 kr7,04 kr (1%)
1. maj 2026671 kr7,04 kr (1%)
18. apr. 2026663,96 kr367,29 kr (36%)
17. apr. 20261.031,25 kr367,29 kr (55%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret