Gå til hovedindhold

Boligcenter Opbevaringspose med opbevaring Sort 66 x 40 cm oxford

BoligcenterTelttilbehørEAN: 8721158780904
Pris fra 198,8 krtil 219 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 20,2 kr (9% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 189 kr 26. maj

Sammenlign priser på Opbevaringspose med opbevaring Sort 66 x 40 cm oxford og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 198.8 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Streetshoppen
TrustScore 0 ud af 50,0
Opbevaringspose med opbevaring Sort 66 x 40 cm oxford
198,8 kr
Til butik
Opbevaringspose med opbevaring Sort 66 x 40 cm oxford billede

Produktinformation

Denne outdoor opbevaringspose er en genial løsning for campister, der vil holde styr på deres grej uden besvær. Med et moderne design, der har rene linjer og enkelhed, er den perfekt til dem, der sætter pris på både funktionalitet og stil. Den lette og ho...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: vidaXL
Kategori: Telttilbehør
EAN: 8721158780904
Varenr.: 15548433138047
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Opbevaringspose med opbevaring Grå 66 x 40 cm oxford
-20%199 kr
Før 249 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Opbevaringspose med opbevaring Grå 66 x 40 cm oxford billede

Produktinformation

Denne udendørs opbevaringspose kombinerer funktionalitet og stilrent moderne design, ideel for campingentusiaster eller boligejere, der har brug for ekstra opbevaringsplads. Den elegante grå farve med et strejf af blå er skabt til at komplementere moderne indretningstrends, mens den tilbyder essentiel beskyttelse af udendørs udstyr. Dens store mål på 66 x 40 cm gør den velegnet til forskellige opbevaringsbehov både indendørs og udendørs. Robuste Materialer: Fremstillet af højkvalitets Oxfordstof og forstærket med polyester lover denne opbevaringspose holdbarhed. Disse materialer sikrer lang levetid, modstår slid og miljømæssige elementer, hvilket gør den perfekt til eventyrlig udendørs brug eller hverdags indendørs opbevaring.Generøs Plads: Med en størrelse på 66 x 40 cm giver den betydelig opbevaringskapacitet til campingnødvendigheder, haveværktøj eller husholdningsgenstande. Dens rummelige design imødekommer bekvemt forskellige genstande og hjælper med at opretholde organiserede rum både derhjemme og på farten.Moderne Æstetik: I tråd med nuværende designtrends har denne opbevaringspose et slankt, sofistikeret udseende. Den glatte tekstur og kombinationen af grå og blå farver giver en frisk visuel appel, hvilket gør den til et stilfuldt, men funktionelt tilbehør.Indendørs & Udendørs Nyttighed: Specifikt designet til alsidig brug i forskellige omgivelser. Uanset om den bruges til at opbevare legetøj til børn, campingudstyr eller haveværktøj, imødekommer den kravene til både indendørs og udendørs behov og holder essentiel organisering i ethvert miljø.Let at Rengøre: Med tanke på nem vedligeholdelse kan posen let tørres af med en fugtig klud. Denne enkle pleje sikrer, at den bevarer sit udseende og funktionalitet, hvilket giver vedvarende bekvemmelighed og nyttighed. Farve: GråMateriale: OxfordVægt: 174 gSlidstærkAndetVi...

Produktspecifikationer

Kategori: Tilbehør til telt
Vægt: 0.42g
EAN: 8721158780904
Varenr.: 1697063
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Opbevaringspose med opbevaring Grå 66 x 40 cm oxford
-19%219 kr
Før 269 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Opbevaringspose med opbevaring Grå 66 x 40 cm oxford billede

Produktinformation

Denne udendørs opbevaringspose kombinerer funktionalitet og stilrent moderne design, ideel for campingentusiaster eller boligejere, der har brug for ekstra opbevaringsplads. Den elegante grå farve med et strejf af blå er skabt til at komplementere moderne indretningstrends, mens den tilbyder essentiel beskyttelse af udendørs udstyr. Dens store mål på 66 x 40 cm gør den velegnet til forskellige opbevaringsbehov både indendørs og udendørs. Robuste Materialer: Fremstillet af højkvalitets Oxfordstof og forstærket med polyester lover denne opbevaringspose holdbarhed. Disse materialer sikrer lang levetid, modstår slid og miljømæssige elementer, hvilket gør den perfekt til eventyrlig udendørs brug eller hverdags indendørs opbevaring.Generøs Plads: Med en størrelse på 66 x 40 cm giver den betydelig opbevaringskapacitet til campingnødvendigheder, haveværktøj eller husholdningsgenstande. Dens rummelige design imødekommer bekvemt forskellige genstande og hjælper med at opretholde organiserede rum både derhjemme og på farten.Moderne Æstetik: I tråd med nuværende designtrends har denne opbevaringspose et slankt, sofistikeret udseende. Den glatte tekstur og kombinationen af grå og blå farver giver en frisk visuel appel, hvilket gør den til et stilfuldt, men funktionelt tilbehør.Indendørs & Udendørs Nyttighed: Specifikt designet til alsidig brug i forskellige omgivelser. Uanset om den bruges til at opbevare legetøj til børn, campingudstyr eller haveværktøj, imødekommer den kravene til både indendørs og udendørs behov og holder essentiel organisering i ethvert miljø.Let at Rengøre: Med tanke på nem vedligeholdelse kan posen let tørres af med en fugtig klud. Denne enkle pleje sikrer, at den bevarer sit udseende og funktionalitet, hvilket giver vedvarende bekvemmelighed og nyttighed. Farve: GråMateriale: OxfordVægt: 174 gSlidstærkAndetVindmodstandsdygtigIndendørs / udendørs: Kun udendørsLeveringsindhold:1 x opbevaringsposeAntal varer: 1 Advarsel Hold alle flammer og varmekilder væk fra dette produktstof.

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Tilbehør til telt
Størrelse: 66 x 40 cm
Vægt: 0.42g
EAN: 8721158780904
Varenr.: 1697063
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Opbevaringspose med opbevaring Grå 66 x 40 cm oxford
-19%219 kr
Før 269 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Opbevaringspose med opbevaring Sort 66 x 40 cm oxford koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Opbevaringspose med opbevaring Sort 66 x 40 cm oxford koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Streetshoppen198,8 kr198,8 krKøb
2Boligcenter DK199 kr199 krKøb
3Livera DK219 kr288 krKøb
4Vivas DK219 kr288 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Opbevaringspose med opbevaring Sort 66 x 40 cm oxford

PriceData har fulgt prisen på Opbevaringspose med opbevaring Sort 66 x 40 cm oxford i 169 dage. Laveste pris i perioden er 189 kr (registreret d. 18. maj 2026), højeste er 209 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 200 kr.

Den nuværende pris på 198,8 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for Opbevaringspose med opbevaring Sort 66 x 40 cm oxford. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for Opbevaringspose med opbevaring Sort 66 x 40 cm oxford de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026198,8 kr
31. maj 2026199 kr
30. maj 2026198,8 kr
29. maj 2026199 kr
28. maj 2026198,8 kr9,8 kr (5%)
26. maj 2026189 kr10 kr (5%)
25. maj 2026199 kr10 kr (5%)
23. maj 2026189 kr10 kr (5%)
22. maj 2026199 kr10 kr (5%)
20. maj 2026189 kr10 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret