Gå til hovedindhold

Onyx Computing Onyx BOOX GO 10.3 64 GB 26,2 cm (10.3") 4 GB Wi-Fi 5 (802.11ac) Android 12 Hvid

Onyx ComputingElektronikEAN: 6949710309574
Pris fra 2.741 krtil 3.890 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 1.149 kr (30% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.712 kr 24. maj

Sammenlign priser på Onyx BOOX GO 10.3 64 GB 26,2 cm (10.3") 4 GB Wi-Fi 5 (802.11ac) Android 12 Hvid og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2741 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Onyx BOOX GO 10.3 64 GB 26,2 cm (10.3) 4 GB Wi-Fi 5 (802.11ac) Android 12 Hvid
2.741 kr
Til butik
Onyx BOOX GO 10.3 64 GB 26,2 cm (10.3) 4 GB Wi-Fi 5 (802.11ac) Android 12 Hvid billede

Produktspecifikationer

Mærke: Onyx
Kategori: E-bog læsere
Farve: 2
Artikel nr.: 6949710309574
EAN: 6949710309574
Varenr.: 21055936
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Onyx BOOX GO 10.3 64 GB 26,2 cm (10.3") 4 GB Wi-Fi 5 (802.11ac) Android 12 Hvid
2.742 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Onyx BOOX Go 10.3 E-Reader
3.112 kr
Til butik
Onyx BOOX Go 10.3 E-Reader billede

Produktinformation

Onyx Boox Go 10.3 - Din ultimative e-reader til læsning og notetagning, Onyx Boox Go 10.3 - kombinerer funktionalitet og bærbarhed, Onyx Boox Go 10.3 er en e-reader, der tilbyder den perfekte balance mellem en stor skærm, høj ydeevne og bærbarhed. Den er ideel til både læsning og notetagning og har et slankt design, der gør den nem at have med på farten. Med Android OS, kraftfuld hardware og en stor E Ink-skærm er denne enhed perfekt til studerende, professionelle og bogelskere. Vigtige funktioner: 10.3 E Ink-skærm: Stor skærm med høj opløsning, som giver en papirlignende læseoplevelse, der er skånsom for øjnene. Android OS: Mulighed for at downloade apps fra Google Play, hvilket gør enheden mere alsidig. Kraftfuld hardware: Hurtig processor og rigeligt med RAM sikrer jævn ydeevne, selv under multitasking. Understøttelse af stylus: Ideel til at tage noter og skitsere, hvilket gør enheden til en praktisk notesbog og et læseværktøj. Lang batterilevetid: Designet til at holde til lange sessioner uden hyppig opladning. Design og funktionalitet, Onyx Boox Go 10.3 er designet til at være både funktionel og æstetisk tiltalende. Den store skærm gør det nemt at læse bøger, tegneserier og tekniske dokumenter, mens stylus-understøttelse giver mulighed for præcis notetagning. Med Android OS kan brugerne tilpasse deres oplevelse og få adgang til en bred vifte af apps, hvilket gør enheden alsidig og nyttig i forskellige sammenhænge. Perfekt til professionelle og studerende, Denne enhed er ideel til dem, der har brug for en pålidelig og kraftfuld e-læser, der også kan fungere som en notebook. Onyx Boox Go 10.3 er perfekt til studerende, forretningsfolk og alle, der ønsker en alsidig enhed til både arbejde og fritid. Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: ONYX
Kategori: Læsetabletter
EAN: 6949710309574
Varenr.: D06540
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
E-bogslæser Onyx BOOX Go 10,3? 64 GB Wi?Fi 5 (hvid)
-6%3.299 kr
Før 3.499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
E-bogslæser Onyx BOOX Go 10,3? 64 GB Wi?Fi 5 (hvid)
-6%3.319 kr
Før 3.519 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Onyx BOOX GO 10.3 64 GB 26,2 cm (10.3) 4 GB Wi-Fi 5 (802.11ac) Android 12 Hvid
3.319 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Onyx Boox Go 10.3"
3.890 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Onyx BOOX GO 10.3 64 GB 26,2 cm (10.3") 4 GB Wi-Fi 5 (802.11ac) Android 12 Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Onyx BOOX GO 10.3 64 GB 26,2 cm (10.3") 4 GB Wi-Fi 5 (802.11ac) Android 12 Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK2.741 kr2.741 krKøb
2CompuMail DK2.742 kr2.742 krKøb
3Teknikproffset DK3.112 kr3.161 krKøb
4Boligcenter DK3.299 kr3.299 krKøb
5Vivas DK3.319 kr3.388 krKøb
6Ultrashop3.319 kr3.319 krKøb
7Proshop DK3.890 kr3.890 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Onyx BOOX GO 10.3 64 GB 26,2 cm (10.3") 4 GB Wi-Fi 5 (802.11ac) Android 12 Hvid

PriceData har fulgt prisen på Onyx BOOX GO 10.3 64 GB 26,2 cm (10.3") 4 GB Wi-Fi 5 (802.11ac) Android 12 Hvid i 108 dage. Laveste pris i perioden er 2.712 kr (registreret d. 24. maj 2026), højeste er 2.912 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.763 kr.

Den nuværende pris på 2.741 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 71 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Onyx BOOX GO 10.3 64 GB 26,2 cm (10.3") 4 GB Wi-Fi 5 (802.11ac) Android 12 Hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Onyx BOOX GO 10.3 64 GB 26,2 cm (10.3") 4 GB Wi-Fi 5 (802.11ac) Android 12 Hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 20262.741 kr1 kr (0%)
27. maj 20262.742 kr12 kr (0%)
26. maj 20262.754 kr11 kr (0%)
25. maj 20262.765 kr53 kr (2%)
24. maj 20262.712 kr11 kr (0%)
23. maj 20262.723 kr12 kr (0%)
22. maj 20262.735 kr12 kr (0%)
21. maj 20262.747 kr1 kr (0%)
20. maj 20262.748 kr12 kr (0%)
18. maj 20262.760 kr42 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret