Gå til hovedindhold

Onkyo TX-NR7100 - AV-modtager - 8K - 60 fps - HDR - 9.2 kanal - 9 x 170 Watt

OnkyoEAN: 4573211159561
Pris fra 6.793 krtil 7.999 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 1.206 kr (15% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Onkyo TX-NR7100 - AV-modtager - 8K - 60 fps - HDR - 9.2 kanal - 9 x 170 Watt og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 6793 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Onkyo TX NR7100 Sort
6.793 kr
Til butik
Onkyo TX NR7100 Sort billede

Produktinformation

Onkyo TX-NR7100 - AV-modtager - 8K - 60 fps - HDR - 9.2 kanal - 9 x 170 watt

Produktspecifikationer

Mærke: Onkyo
Artikel nr.: TXNR7100M2BMMP
EAN: 4573211159561
Varenr.: 1001504222
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Onkyo TX-NR7100 - AV-modtager - 8K - 60 fps - HDR - 9.2 kanal - 9 x 170 Watt
7.471 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Onkyo TX NR7100 AV-netværksmodtager Sort
7.639 kr
Til butik
Onkyo TX NR7100 AV-netværksmodtager Sort billede

Produktinformation

Onkyo TX NR7100 AV-netværksmodtager - Sort Oplev en overlegen lyd- og videokvalitet med Onkyo TX NR7100 AV-netværksmodtageren. Dette kraftfulde udstyr tilbyder enestående 9.2-kanals lyd med Dolby Atmos og DTS:X teknologi, hvilket sikrer en biografoplevels...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Onkyo
Kategori: Lydsystemer & Højtalere
EAN: 4573211159561
Varenr.: 91131
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Onkyo TX-NR7100 THX AV receiver
7.999 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Onkyo TX-NR7100 - AV-modtager - 8K - 60 fps - HDR - 9.2 kanal - 9 x 170 Watt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Onkyo TX-NR7100 - AV-modtager - 8K - 60 fps - HDR - 9.2 kanal - 9 x 170 Watt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK6.793 kr6.793 krKøb
2CS MEGASTORE DK7.471 kr7.471 krKøb
3Ultrashop7.639 kr7.639 krKøb
4Komplett DK7.999 kr7.999 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Onkyo TX-NR7100 - AV-modtager - 8K - 60 fps - HDR - 9.2 kanal - 9 x 170 Watt

PriceData har fulgt prisen på Onkyo TX-NR7100 - AV-modtager - 8K - 60 fps - HDR - 9.2 kanal - 9 x 170 Watt i 124 dage. Laveste pris i perioden er 6.793 kr (registreret d. 18. februar 2026), højeste er 8.794 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 7.675 kr.

Den nuværende pris på 6.793 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 15% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for Onkyo TX-NR7100 - AV-modtager - 8K - 60 fps - HDR - 9.2 kanal - 9 x 170 Watt. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for Onkyo TX-NR7100 - AV-modtager - 8K - 60 fps - HDR - 9.2 kanal - 9 x 170 Watt de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 20266.793 kr1.206 kr (15%)
18. maj 20267.999 kr360 kr (5%)
16. maj 20267.639 kr360 kr (5%)
15. maj 20267.999 kr360 kr (5%)
28. apr. 20267.639 kr360 kr (5%)
27. apr. 20267.999 kr360 kr (5%)
24. apr. 20267.639 kr360 kr (5%)
23. apr. 20267.999 kr360 kr (5%)
8. apr. 20267.639 kr360 kr (5%)
7. apr. 20267.999 kr360 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret