Gå til hovedindhold

OnePlus 15 - 512GB/16GB - Ultra Violet

OnePlusMobiltelefonerEAN: 6921815630289
Pris fra 6.458 krtil 7.899 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 1.441 kr (18% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 6.363 kr 21. maj

Sammenlign priser på OnePlus 15 - 512GB/16GB - Ultra Violet og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 6458 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Salgsbutikken.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Oneplus 15 5G (512GB/Ultra Violet)
6.458 kr
Til butik
Oneplus 15 5G (512GB/Ultra Violet) billede

Produktinformation

Oneplus 15 5G (512GB/Ultra Violet)Uden abonnement.SIM-fri smartphone — virker med Telmore, YouSee, CBB, Oister og alle andre danske operatører. E-mærket, Pricerunner Købsgaranti, fri fragt og dag-til-dag levering.

Produktspecifikationer

Kategori: OnePlus
EAN: 6921815630289
Varenr.: Oneplus 15 5G (512GB/Ultra Violet)
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
OnePlus 15 512GB/16GB - Ultra Violet
-24%6.499 kr
Før 8.499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
OnePlus 15 512GB/16GB - Ultra Violet billede

Produktinformation

6.78" FHD+ (2772x1272) 165Hz 1800nits AMOLED Display with Gorilla Glass Victus 2, 5G, Dual SIM (nanoSIM + eSIM), Snapdragon 8 Elite Gen 5, 16 GB LPDDR5X RAM, 512 GB UFS4.1 Flash, Triple Camera System: 50MPixel f/1.8 Main with OIS + 50MPixel f/2.0 UltraWide + 50MPixel f/2.8 3.5x Telephoto with OIS (Back), 32MPixel f/2.4 with AF (Front), Stereo Speakers, OxygenOS, Wi-Fi 7, BT 6.0, NFC, In-display ultrasound fingerprint sensor, IP69, 7300 mAh Battery, 120W SUPERVOOC Wired Charging, 50W AIRVOOC Wireless Charging, 215 gram...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: OnePlus
Kategori: Mobil
Artikel nr.: 5011116289
EAN: 6921815630289
Varenr.: 3409488
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
OnePlus 15 6.78" 512GB Ultraviolet
6.577 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
OnePlus 15 - 512GB/16GB - Ultra Violet
6.610 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
OnePlus 15 6.78 512GB Ultraviolet
7.899 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad OnePlus 15 - 512GB/16GB - Ultra Violet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad OnePlus 15 - 512GB/16GB - Ultra Violet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Salgsbutikken.dk6.458 kr6.458 krKøb
2Proshop DK6.499 kr6.499 krKøb
3CompuMail DK6.577 kr6.577 krKøb
4CS MEGASTORE DK6.610 kr6.610 krKøb
5Ultrashop7.899 kr7.899 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for OnePlus 15 - 512GB/16GB - Ultra Violet

PriceData har fulgt prisen på OnePlus 15 - 512GB/16GB - Ultra Violet i 160 dage. Laveste pris i perioden er 6.363 kr (registreret d. 21. maj 2026), højeste er 8.032 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 7.044 kr.

Den nuværende pris på 6.458 kr er 8% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 72 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for OnePlus 15 - 512GB/16GB - Ultra Violet. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for OnePlus 15 - 512GB/16GB - Ultra Violet de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20266.458 kr1 kr (0%)
29. maj 20266.459 kr96 kr (2%)
21. maj 20266.363 kr94 kr (1%)
18. maj 20266.457 kr11 kr (0%)
17. maj 20266.468 kr55 kr (1%)
16. maj 20266.523 kr60 kr (1%)
15. maj 20266.583 kr36 kr (1%)
14. maj 20266.619 kr59 kr (1%)
13. maj 20266.678 kr215 kr (3%)
12. maj 20266.463 kr5 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret