Gå til hovedindhold

One For All Smart WM 2621 - Beslag - for fladt panel - skærmstørrelse: 32-84 - vægmonterbar

One for AllElektronikEAN: 8716184064333
Pris fra 129 krtil 249 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 120 kr (48% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 99 kr 6. maj

Sammenlign priser på One For All Smart WM 2621 - Beslag - for fladt panel - skærmstørrelse: 32-84 - vægmonterbar og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 129 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
One For All WM2621 vægbeslag til TV, 32-84", tilt
-7%129 kr
Før 139 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
One For All WM2621 vægbeslag til TV, 32-84", tilt billede

Produktinformation

One For All Smart WM 2621 - Beslag - for fladt panel - skærmstørrelse: 32"-84" - vægmonterbarAV-møblerAnbefalet brug: Fladt panelAnbefaltet Display Størrelse: 32"-84"Hældning: 15°Maks. byrdevægt: 80 kgPlacering/montering: VægmonterbarType: BeslagVESA-monteringsinterface: 100 x 100 mm200 x 200 mm400 x 300 mm400 x 200 mm400 x 400 mm600 x 400 mm300 x 200 mm200 x 100 mm300 x 300 mmProducentgarantiService & Support: Begrænset garanti - 10 år...

Produktspecifikationer

Mærke: One For All
Kategori: Computerholdere og -standere
Vægt: 1.76g
EAN: 8716184064333
Varenr.: 2178360
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
One For All Smart WM 2621 - Beslag - for fladt panel - skærmstørrelse: 32-84 - vægmonterbar
135 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
One For All Smart WM 2621 Beslag Fladt panel 32"-84"
136 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
One For All Smart WM 2621 Beslag Fladt panel 32-84
139 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
One For All WM2621 fast väggfäste för 32-90" TV-apparater
150 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ONEFORALL WM2621 - Maks 80 kg - Maks størrelse 84"
249 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad One For All Smart WM 2621 - Beslag - for fladt panel - skærmstørrelse: 32-84 - vægmonterbar koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad One For All Smart WM 2621 - Beslag - for fladt panel - skærmstørrelse: 32-84 - vægmonterbar koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK129 kr129 krKøb
2CS MEGASTORE DK135 kr174 krKøb
3CompuMail DK136 kr136 krKøb
4Ultrashop139 kr139 krKøb
5Teknikproffset DK150 kr209 krKøb
6Proshop DK249 kr288 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for One For All Smart WM 2621 - Beslag - for fladt panel - skærmstørrelse: 32-84 - vægmonterbar

PriceData har fulgt prisen på One For All Smart WM 2621 - Beslag - for fladt panel - skærmstørrelse: 32-84 - vægmonterbar i 175 dage. Laveste pris i perioden er 99 kr (registreret d. 25. december 2025), højeste er 152 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 118 kr.

Den nuværende pris på 129 kr er 9% over normalprisen. Prisen er steget 30% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for One For All Smart WM 2621 - Beslag - for fladt panel - skærmstørrelse: 32-84 - vægmonterbar. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for One For All Smart WM 2621 - Beslag - for fladt panel - skærmstørrelse: 32-84 - vægmonterbar de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026129 kr7 kr (5%)
31. maj 2026136 kr3 kr (2%)
25. maj 2026139 kr13 kr (9%)
24. maj 2026152 kr13 kr (9%)
20. maj 2026139 kr40 kr (40%)
6. maj 202699 kr1 kr (1%)
17. apr. 2026100 kr1 kr (1%)
16. apr. 202699 kr3 kr (3%)
28. mar. 2026102 kr3 kr (3%)
25. dec. 202599 kr13 kr (12%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret