Gå til hovedindhold

One For All URC 4913 universalfjärrkontroll för Philips TV-apparater

One for AllElektronikEAN: 8716184072727
Pris fra 102 krtil 379 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 277 kr (73% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på One For All URC 4913 universalfjärrkontroll för Philips TV-apparater og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 102 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
One for All Fjernstyring Sort
102 kr
Til butik
One for All Fjernstyring Sort billede

Produktinformation

One for All - Fjernstyring

Produktspecifikationer

Mærke: One for All
Artikel nr.: URC4913
EAN: 8716184072727
Varenr.: 997953703
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
One For All URC4913 erstatningsfjernbetjening til Philips TV
144 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
One For All URC 4913 universalfjärrkontroll för Philips TV-apparater
165 kr
Til butik
One For All URC 4913 universalfjärrkontroll för Philips TV-apparater billede

Produktinformation

Den universella fjärrkontrollen One For All URC 4913 är speciellt utformad för Philips TV-apparater. Fjärrkontrollen behöver inte programmeras alls*, sätt bara i AAA-batterierna så kan du styra din TV. Regulatorn kan även läras in funktioner till olika knappar. Du kan också lära kontrollern att styra Soundbar (kräver den ursprungliga Soundbar-kontrollen), Teknisk information: Ersätt 100 % din original Philips TV-kontroller, Regulatorn behöver inte programmeras*, Stöder vanliga Philips-funktioner som: Ambilight, Bläddra meny och Hem, Driftavstånd: max 15 m, Drivs på två AAA-batterier (ingår ej).

Produktspecifikationer

Mærke: ONE FOR ALL
Kategori: Fjernbetjeninger
EAN: 8716184072727
Varenr.: C57708
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ONEFORALL URC4913
199 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
One For All Tv Replacement Remotes
379 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad One For All URC 4913 universalfjärrkontroll för Philips TV-apparater koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad One For All URC 4913 universalfjärrkontroll för Philips TV-apparater koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK102 kr102 krKøb
2WATTOO.DK144 kr144 krKøb
3Teknikproffset DK165 kr214 krKøb
4Proshop DK199 kr238 krKøb
5Ultrashop379 kr379 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for One For All URC 4913 universalfjärrkontroll för Philips TV-apparater

PriceData har fulgt prisen på One For All URC 4913 universalfjärrkontroll för Philips TV-apparater i 154 dage. Laveste pris i perioden er 102 kr (registreret d. 7. januar 2026), højeste er 127 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 119 kr.

Den nuværende pris på 102 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 7 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for One For All URC 4913 universalfjärrkontroll för Philips TV-apparater. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for One For All URC 4913 universalfjärrkontroll för Philips TV-apparater de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. mar. 2026102 kr25 kr (20%)
20. mar. 2026127 kr25 kr (25%)
5. mar. 2026102 kr23 kr (18%)
3. mar. 2026125 kr1 kr (1%)
2. mar. 2026124 kr1 kr (1%)
28. feb. 2026123 kr21 kr (21%)
7. feb. 2026102 kr21 kr (17%)
3. feb. 2026123 kr2 kr (2%)
2. feb. 2026125 kr2 kr (2%)
23. jan. 2026123 kr2 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret