Gå til hovedindhold

One For All Tripod Quadpod universel TV-holder (WM7475), 81,3 cm (32), 177,8 cm (70), 200 x 100 mm, 400 x 400 mm, 360°, Brun, Grå

One for AllEAN: 8716184075490
Pris fra 998 krtil 1.629 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 631 kr (39% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på One For All Tripod Quadpod universel TV-holder (WM7475), 81,3 cm (32), 177,8 cm (70), 200 x 100 mm, 400 x 400 mm, 360°, Brun, Grå og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 998 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
One For All Tripod WM7475 32 - 70"
998 kr
Til butik
One For All Tripod WM7475 32 - 70" billede

Produktinformation

One For All Tripod Quadpod universel TV-holder (WM7475). Maksimal vægtkapacitet: 35 kg, Minimal skærmstørrelse kompatibilitet: 81,3 cm (32"), Maksimal skærmstørrelse kompatibilitet: 177,8 cm (70"), Montering interface kompatibilitet (min.): 200 x 100 mm, Montering interface kompatibilitet (maks.): 400 x 400 mm. Rotationsvinkel: 360°. Produktfarve: Brun, Grå...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: One for All
Artikel nr.: WM7475
EAN: 8716184075490
Varenr.: 1000812498
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
One For All Tripod Quadpod universel TV-holder (WM7475), 81,3 cm (32), 177,8 cm (70), 200 x 100 mm, 400 x 400 mm, 360°, Brun, Grå
1.148 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
TV gulvstativ - One For All Tripod Quadpod universel (WM7475)
-56%1.149 kr
Før 2.599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
TV gulvstativ - One For All Tripod Quadpod universel (WM7475) billede

Produktinformation

One For All Tripod Quadpod universel TV-holder (WM7475). Maksimal vægtkapacitet: 35 kg, Minimal skærmstørrelse kompatibilitet: 81,3 cm (32"), Maksimal skærmstørrelse kompatibilitet: 177,8 cm (70"), Montering interface kompatibilitet (min.): 200 x 100 mm, Montering interface kompatibilitet (maks.): 400 x 400 mm. Rotationsvinkel: 360°. Produktfarve: Brun, GråMonteringMaksimal skærmstørrelse kompatibilitet: 177,8 cm (70")Maksimal vægtkapacitet: 35 kgMinimal skærmstørrelse kompatibilitet: 81,3 cm (32")Montering interface kompatibilitet (maks.): 400 x 400 mmMontering interface kompatibilitet (min.): 200 x 100 mmMonteringstype: GulvErgonomiskAntal hjul: 0 hjulDrejevinkel: 360°Forbedret kabelstyring: JaHældningsindstilling: IngenHøjdejustering: JaHøjdejusteringstype: VejledningNem at justere: JaRotation: JaRotationsvinkel: 360°DesignProduktfarve: Brun, GråEmballage indholdBrugervejledning: JaHurtig installationsvejledning: JaMonteringsbeslag inkluderet: JaMonteringssæt: JaSkruer inkluderet: JaTekniske detaljerNem at installere: JaOprindelsesland: KinaSkærmstørrelse (maks): 177,8 cm (70")...

Produktspecifikationer

Mærke: One For All
Kategori: Skærmholdere
Vægt: 9.5g
EAN: 8716184075490
Varenr.: 1841496
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
TV gulvstativ - One For All Tripod Quadpod universel (WM7475)
-55%1.169 kr
Før 2.619 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
One For All Tripod WM7475 32 - 70
1.629 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad One For All Tripod Quadpod universel TV-holder (WM7475), 81,3 cm (32), 177,8 cm (70), 200 x 100 mm, 400 x 400 mm, 360°, Brun, Grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad One For All Tripod Quadpod universel TV-holder (WM7475), 81,3 cm (32), 177,8 cm (70), 200 x 100 mm, 400 x 400 mm, 360°, Brun, Grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK998 kr998 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.148 kr1.217 krKøb
3Boligcenter DK1.149 kr1.149 krKøb
4Vivas DK1.169 kr1.238 krKøb
5Ultrashop1.629 kr1.629 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for One For All Tripod Quadpod universel TV-holder (WM7475), 81,3 cm (32), 177,8 cm (70), 200 x 100 mm, 400 x 400 mm, 360°, Brun, Grå

PriceData har fulgt prisen på One For All Tripod Quadpod universel TV-holder (WM7475), 81,3 cm (32), 177,8 cm (70), 200 x 100 mm, 400 x 400 mm, 360°, Brun, Grå i 171 dage. Laveste pris i perioden er 998 kr (registreret d. 2. juni 2026), højeste er 2.325 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.377 kr.

Den nuværende pris på 998 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 31 prisfald og 22 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 54 prisændringer for One For All Tripod Quadpod universel TV-holder (WM7475), 81,3 cm (32), 177,8 cm (70), 200 x 100 mm, 400 x 400 mm, 360°, Brun, Grå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 54 prisændringer for One For All Tripod Quadpod universel TV-holder (WM7475), 81,3 cm (32), 177,8 cm (70), 200 x 100 mm, 400 x 400 mm, 360°, Brun, Grå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026998 kr20 kr (2%)
25. maj 20261.018 kr22 kr (2%)
19. maj 20261.040 kr22 kr (2%)
16. apr. 20261.062 kr617 kr (37%)
15. apr. 20261.679 kr434 kr (35%)
13. apr. 20261.245 kr6 kr (0%)
11. apr. 20261.251 kr8 kr (1%)
10. apr. 20261.259 kr170 kr (16%)
9. apr. 20261.089 kr23 kr (2%)
7. apr. 20261.112 kr16 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret