Gå til hovedindhold

ONEFORALL One For All Smart WM 2121 - Beslag - for LCD display - skærmstørrelse: 13-27 - vægmonterbar

ONEFORALLElektronikEAN: 8716184064098
Pris fra 78 krtil 88,5 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 10,5 kr (12% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 77 kr 30. apr.

Sammenlign priser på One For All Smart WM 2121 - Beslag - for LCD display - skærmstørrelse: 13-27 - vægmonterbar og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 78 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
One For All Smart WM 2121 - Beslag - for LCD display - skærmstørrelse: 13-27 - vægmonterbar
78 kr
Til butik
One For All Smart WM 2121 - Beslag - for LCD display - skærmstørrelse: 13-27 - vægmonterbar billede

Produktspecifikationer

Mærke: OneforAll
Kategori: TV Montering
Farve: 4
Artikel nr.: WM2121
EAN: 8716184064098
Varenr.: 4512537
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ONEFORALL WM2121
78 kr
Til butik
ONEFORALL WM2121 billede

Produktinformation

TV-vægbeslag med 15° vippejustering, VESA 75x75 til 100x100 kompatibilitet og understøttelse af 13"-27" LCD-skærme op til en anbefalet belastning på 50 kg. ONEFORALL WM2121 monteres tæt på væggen med en vægafstand på 36 mm og lader dig vippe skærmen frem eller tilbage for at hjælpe med at reducere refleksioner fra sollys eller indendørs belysning og give en komfortabel betragtningsvinkel. 15° vip (frem/tilbage) VESA-monteringsinterface: 75 x 75 mm og 100 x 100 mm Anbefalet skærmstørrelse: 13"-27" Anbefalet maksimal belastning: 50 kg Inkluderer monteringsmaterialer: skruer, vaterpas, betonankre og afstandsstykker Designet til en hurtig, pæn installation med fleksibel vip for daglig betragtningskomfort.

Produktspecifikationer

Mærke: ONEFORALL
Kategori: Skaermholder
Artikel nr.: WM2121
EAN: 8716184064098
Varenr.: 3418005
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
One For All WM2121 väggfäste för 13 - 27" TV-apparater
83 kr
Til butik
One For All WM2121 väggfäste för 13 - 27" TV-apparater billede

Produktinformation

One For All WM2121 väggfäste för 13-27'' TV-apparater. Stativet tål en maxvikt på 50 kg. Stativet får inte lutas mer än 15 grader. Funktioner: Max tv-vikt: 50 kg, VESA: 75 x 75, 100 x 100 mm, Lutning: 15 grader, Djup: 36 mm, Även lämplig för böjda TV-apparater.

Produktspecifikationer

Mærke: ONE FOR ALL
Kategori: Vægbeslag
EAN: 8716184064098
Varenr.: C57637
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
One For All WM2121 TV-vgbeslag, vipbart, VESA 75-100, sort
88,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad One For All Smart WM 2121 - Beslag - for LCD display - skærmstørrelse: 13-27 - vægmonterbar koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad One For All Smart WM 2121 - Beslag - for LCD display - skærmstørrelse: 13-27 - vægmonterbar koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK78 kr117 krKøb
2Proshop DK78 kr117 krKøb
3Teknikproffset DK83 kr132 krKøb
4WATTOO.DK88,5 kr88,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for One For All Smart WM 2121 - Beslag - for LCD display - skærmstørrelse: 13-27 - vægmonterbar

PriceData har fulgt prisen på One For All Smart WM 2121 - Beslag - for LCD display - skærmstørrelse: 13-27 - vægmonterbar i 90 dage. Laveste pris i perioden er 77 kr (registreret d. 11. april 2026), højeste er 98 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 84 kr.

Den nuværende pris på 78 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for One For All Smart WM 2121 - Beslag - for LCD display - skærmstørrelse: 13-27 - vægmonterbar. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for One For All Smart WM 2121 - Beslag - for LCD display - skærmstørrelse: 13-27 - vægmonterbar de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 202678 kr6 kr (7%)
23. maj 202684 kr2 kr (2%)
20. maj 202686 kr4 kr (5%)
16. maj 202682 kr4 kr (5%)
14. maj 202678 kr1 kr (1%)
30. apr. 202677 kr5 kr (6%)
28. apr. 202682 kr5 kr (6%)
23. apr. 202677 kr5 kr (6%)
22. apr. 202682 kr2 kr (2%)
21. apr. 202684 kr7 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret