Gå til hovedindhold

ONEFORALL One For All DM 7120, Klemme/strømpe, 9 kg, 33 cm (13), 88,9 cm (35), 100 x 100 mm, Hvid

ONEFORALLTv- og skærmbeslagEAN: 8716184077944
Pris fra 699 krtil 769 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 70 kr (9% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på One For All DM 7120, Klemme/strømpe, 9 kg, 33 cm (13), 88,9 cm (35), 100 x 100 mm, Hvid og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 699 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
One For All DM 7120 88,9 cm (35") Loft Hvid
699 kr
Til butik
One For All DM 7120 88,9 cm (35") Loft Hvid billede

Produktinformation

One For All DM 7120. Montering: Klemme/strømpe, Maksimal vægtkapacitet: 9 kg, Minimal skærmstørrelse kompatibilitet: 33 cm (13"), Maksimal skærmstørrelse kompatibilitet: 88,9 cm (35"), Montering interface kompatibilitet (min.): 75 x 75 mm, Montering interface kompatibilitet (maks.): 100 x 100 mm. Højdejustering. Produktfarve: Hvid...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: One for All
Artikel nr.: DM7120
EAN: 8716184077944
Varenr.: 1002411115
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
One For All DM 7120, Klemme/strømpe, 9 kg, 33 cm (13), 88,9 cm (35), 100 x 100 mm, Hvid
764 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ONEFORALL DM7120
769 kr
Til butik
ONEFORALL DM7120 billede

Produktinformation

Skærmbeslag understøtter 13-35" skærme med 360° rotation, 80° hældning, klemme- eller gennemføringsmontering og indbygget kabelstyring for et mere ryddeligt hjemmekontor-setup. ONEFORALL DM7120 tilbyder fuld justerbarhed til at indstille ideel højde og betragtningsvinkel for ergonomisk komfort, med justerbar spænding der holder skærmen sikkert på plads og blød polstring på monteringspladen, der hjælper med at forebygge ridser. Passer til 13-35" skærme 360° rotation og 80° hældning Klemme- eller gennemføringsmontering til bord Justerbar spænding for sikker placering Integreret kabelstyring Nem installation med medfølgende monteringsmaterialer og brugervenlige instruktioner Designet til at forbedre komfort og produktivitet, samtidig med at arbejdspladsen holdes ryddelig og organiseret.

Produktspecifikationer

Mærke: ONEFORALL
Kategori: Skaermholder
Artikel nr.: DM7120
EAN: 8716184077944
Varenr.: 3425312

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad One For All DM 7120, Klemme/strømpe, 9 kg, 33 cm (13), 88,9 cm (35), 100 x 100 mm, Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad One For All DM 7120, Klemme/strømpe, 9 kg, 33 cm (13), 88,9 cm (35), 100 x 100 mm, Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK699 kr699 krKøb
2CS MEGASTORE DK764 kr803 krKøb
3Proshop DK769 kr808 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for One For All DM 7120, Klemme/strømpe, 9 kg, 33 cm (13), 88,9 cm (35), 100 x 100 mm, Hvid

PriceData har fulgt prisen på One For All DM 7120, Klemme/strømpe, 9 kg, 33 cm (13), 88,9 cm (35), 100 x 100 mm, Hvid i 175 dage. Laveste pris i perioden er 459 kr (registreret d. 6. februar 2026), højeste er 757 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 666 kr.

Den nuværende pris på 699 kr er 5% over normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for One For All DM 7120, Klemme/strømpe, 9 kg, 33 cm (13), 88,9 cm (35), 100 x 100 mm, Hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for One For All DM 7120, Klemme/strømpe, 9 kg, 33 cm (13), 88,9 cm (35), 100 x 100 mm, Hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026699 kr1 kr (0%)
14. maj 2026700 kr2 kr (0%)
10. maj 2026702 kr1 kr (0%)
7. maj 2026703 kr3 kr (0%)
26. apr. 2026700 kr1 kr (0%)
19. apr. 2026699 kr1 kr (0%)
17. apr. 2026700 kr34 kr (5%)
26. mar. 2026734 kr23 kr (3%)
9. mar. 2026757 kr2 kr (0%)
6. mar. 2026755 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret