Gå til hovedindhold

Biona Organic Oliven (grønne) i skiver Økologisk - 280 gram

Biona OrganicHelsam AlleEAN: 5032722319806
Pris fra 44,95 krtil 45 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 0,05 kr (0% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Oliven (grønne) i skiver Økologisk - 280 gram og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 44.95 kr. 1 butik har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Duft og Natur
TrustScore 4 ud af 53,7
Oliven (grønne) i skiver Øko. - 280 gram
44,95 kr
Til butik
Oliven (grønne) i skiver Øko. - 280 gram billede

Produktinformation

Fødevare. Økologiske grønne oliven i skiver.

Produktspecifikationer

Kategori: Diverse Fødevarer
EAN: 5032722319806
Varenr.: 28495
Gå til Økologisk-Supermarked
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Oliven (grønne) i skiver Økologisk - 280 gram
45 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Oliven (grønne) i skiver Økologisk - 280 gram koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Oliven (grønne) i skiver Økologisk - 280 gram koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Duft og Natur44,95 kr44,95 krKøb
2Økologisk-Supermarked45 kr45 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Oliven (grønne) i skiver Økologisk - 280 gram

PriceData har fulgt prisen på Oliven (grønne) i skiver Økologisk - 280 gram i 83 dage. Laveste pris i perioden er 44,95 kr (registreret d. 16. maj 2026), højeste er 45 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 45 kr.

Den nuværende pris på 44,95 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 1 prisfald i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 2 prisændringer for Oliven (grønne) i skiver Økologisk - 280 gram. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 2 prisændringer for Oliven (grønne) i skiver Økologisk - 280 gram de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
16. maj 202644,95 kr
12. mar. 202645 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret